post

CUP DENMARK 2016

Liepos mėnesio paskutinį savaitgalį Ishoj (Danija) vyko tarptautinis jaunimo ir vaikų futbolo turnyras „Cup Denmark 2016″. Jame varžėsi daugiau kaip 150 įvairaus amžiaus komandų iš 16 valstybių. Šiame turnyre dalyvavo ir dvi Klaipėdos futbolo mokyklos komandos, kurios savo amžiaus grupėse nužygiavo iki pusfinalių.

Vaikų, gimusių 2005 metais ir vėliau, grupėje, trenerio Anatolijaus Timofejevo auklėtiniai savo pogrupyje nugalėjo švedų Degeberga GoIF  (7-5), Dosjobro IF (9-0), pajėgias Vokietijos Grossenasper SV (4-3), Slovakijos FC Plzen (3-2) ir užėmė 1 vietą. Deja, pusfinalyje pralaimėjo būsimiems šio turnyro nugalėtojams – FF Malme (Švedija) komandai ir turnyre pasidalijo 3-4 vietas su Grossenasper SV (Vokietija). Komandai atstovavo Arminas Žaliaduonis, Dominykas Narvilas, Arnestas Vespenderis, Nikas Klimas, Dominykas Parkauskas, Emanuelis Kundrotas, Jokūbas Kniukšta, Gedas Gustys, Matas Agurkis, Vytautas Janušonis, Mark Sigajev, Haroldas Stonkus, Gustas Gumuliauskas ir rezultatyviu žaidimu išsiskyrę broliai Danila ir Nikita Bondarevai.

Vaikų, gimusių 2003 metais ir vėliau, grupėje, trenerių Edmundo Gaigalo ir Rimnanto Vilavičiaus auklėtiniai savo pogrupyje nugalėjo švedų Hoors IS (3-2), AIK IF (4-0), pralaimėjo Švedijos Ifo Bromolla IF (1-4), užėmė 2 vietą ir ketvirtfinalyje susitiko su stipria FC Plzen (Slovakija) komanda. Įveikę ją rezultatu 1-0, klaipėdiečiai pateko į pusfinalį, kur tik po atkaklios kovos apmaudžiai rezultatu 2-3 pralaimėjo labai pajėgiai šio turnyro nugalėtojai – IFK  Geteborgo (Švedija) komandai ir turnyre pasidalijo 3-4 vietas. Futbolo mokyklos ekipai atstovavo Vincentas Narušis, Denis Matihin, Edvinas Rožinas, Vitalijus Šimkus, Maksim Andrejev, Titas Staupelis, Linas Babarskas, Nedas Tkačenko, Ignas Trokinas, Laurynas Barsteika, Tautvydas Špiegis, Valdemaras Montvydas, Artur Krivko, Neilas Miniotas, Daniel Ali Tek ir rezultatyviai rungtyniavęs Arnas Spyčius.