post

KLAIPĖDOS FUTBOLO MOKYKLA – TARPTAUTINIO 9 X 9 FUTBOLO TURNYRO „PAMARIO PAVASARIS 2013“ NUGALĖTOJA

Gegužės pradžioje vyko tarptautinis trylikamečių jaunučių 9 x 9 futbolo turnyras „Pamario Pavasaris 2013“. Futbolo mokyklos dirbtinės dangos aikštėje kovėsi 10 komandų iš Rusijos ir Lietuvos. Uostamiesčio garbę gynė keturios Futbolo mokyklos ekipos – FM-1, FM-2 (treneris A.Timofejevas), FM „Baltai“ (treneris R.Skersys) ir FM-2001 (treneriai R.Vainoras ir P.Ivaškevičius).

Pirmas turnyro etapas vyko dvejose grupėse. „A“ grupėje I vietą užėmė FM pirmoji komanda, iškovojusi visas 4 pergales. „B“ grupėje pajėgiausia buvo kita Futbolo mokyklos ekipa „Baltai“, taip pat nepraradusi taškų.

Pirmame pusfinalyje FM-1 devynetukas įnirtingoje kovoje 2:1 įveikė šių metų Lietuvos mažojo futbolo pirmenybių vicečempionus – Gargždų „Bangos“ jaunuosius futbolininkus. Kitame pusfinalyje FM „Baltai“ nugalėjo Kaliningrado pirmąją ekipą 2:0.

Finalinėse rungtynėse susitiko dvi Futbolo mokyklos komandos. Kvapą gniaužiančiame susitikime įtampa laikėsi iki paskutinių sekundžių. Nors pavojingų momentų netrūko nei prie vienų, nei prie kitų vartų, tačiau pagrindinis laikas pasibaigė be įvarčių 0:0. 7 m baudinių serijoje 3:2 sėkmė lydėjo trenerio A.Timofejevo auklėtinius, kurie ir pasidabino aukso medaliais. Trečiąją vietą turnyre užėmė Gargždų „Bangos“ kolektyvas, 2:0 įrodęs savo pranašumą prieš Kaliningrado pirmąją komandą.

Į turnyro simbolinę rinktinę pateko du klaipėdiečiai. Geriausiu saugu pripažintas FM-1 komandos žaidėjas Matas Kubilius, o geriausio puolėjo laurai atiteko FM „Baltai“ atakų lyderiui Henrikui Zobėlai.