KLAIPĖDOS FUTBOLO MOKYKLA – TARPTAUTINIO MAŽOJO FUTBOLO TURNYRO UAB „OŠANAS“ TAURĖS NUGALĖTOJA

Savaitgalį, lapkričio 24-25 d., vyko trečiasis tarptautinis aštuonmečių vaikų mažojo futbolo turnyras UAB „Ošanas“ taurei laimėti. Futbolo mokyklos sporto salėje kovėsi 10 komandų iš Rusijos, Latvijos ir Lietuvos. Uostamiesčio garbę gynė trys Futbolo mokyklos ekipos – FM-1, FM-3 (treneris Tomas Domarkas) ir FM-2 (treneris Saulius Pocius).

Pirmas turnyro etapas vyko dvejose grupėse. „A“ grupėje I vietą užėmė FM pirmoji komanda, iškovojusi 3 pergales bei vieną kartą sužaidusi taikiai. „B“ grupėje pajėgiausia buvo Gargždų „Bangos“ ekipa, taip pat laimėjusi 3 rungtynes bei vieną kartą sužaidusi lygiosiomis.

Pusfinalyje klaipėdiečių penketukas įnirtingoje kovoje baudinių serijoje 2:1 (pagrindinis laikas 1:1) įveikė Kaliningrado pirmąją komandą. Kitame pusfinalyje Kaliningrado antrajai ekipai 0:3 teko pripažinti Gargždų „Bangos“ pranašumą.

Finalinėse rungtynėse tarp Klaipėdos FM-1 ir Gargždų „Bangos“ penketukų įtampa laikėsi iki paskutinių sekundžių. Vakarų derbyje sėkmė lydėjo uostamiesčio jaunuosius futbolininkus, kurie 2:1 pasiekė gražią pergalę ir tapo turnyro nugalėtojais. Trečiąją vietą užėmė Kaliningrado pirmoji komanda, baudinių serijoje 1:0 palaužusi savo miesto antrąją ekipą.

Geriausiu turnyro puolėju pripažintas klaipėdietis Herkus Vaitkus. Asmeninius prizus gavo savo komandose naudingiausiais žaidėjais pripažinti klaipėdiečiai: Povilas Povilauskas (FM-1), Gabrielius Bendžius (FM-2) ir Dominykas Kušleika (FM -3).

Turnyro nugalėtojais tapo Tomas Liutika, Herkus Vaitkus, Karolis Rubavičius, Daniil Tišakov, Povilas Povilauskas, Rapolas Bivainis, Erikas Jurčiukonis, Markas Ivanovas ir Maksim Sergejev. Komandos treneris Tomas Domarkas.