post

KLAIPĖDOS FUTBOLO MOKYKLOS KOMANDA – R.POŠKAUS TAURĖS ANTROS VIETOS LAIMĖTOJA

Praėjusį savaitgalį Klaipėdos futbolo mokyklos sporto salėje vyko tryliktasis tarptautinis vienuolikmečių vaikų mažojo futbolo turnyras buvusio mokyklos auklėtinio, ilgamečio Lietuvos nacionalinės rinktinės žaidėjo Roberto Poškaus taurei laimėti. Jame dalyvavo 10 komandų iš Rusijos ir Lietuvos. Mūsų miestą atstovavo keturios Futbolo mokyklos ekipos – FM-1, FM-3 (treneris Tomas Domarkas), FM-2 (Saulius Pocius) bei FM-4 (Marius Komovas).

Pirmas turnyro etapas vyko dvejose grupėse, iš kurių tik po 2 geriausias ekipas toliau tęsė kovas dėl medalių.

„A“ grupėje, iškovojusi 3 pergales ir patyrusi vieną pralaimėjimą, antrą vietą užėmė FM-1 komanda. Įveiktos 6:0 FM-4, 6:1 Palangos SC ir 3:1 Kretingos SC ekipos. 1:2 pralaimėta būsimiems turnyro nugalėtojams – Kaliningrado „Junost“ penketukui.

„B“ grupėje uostamiesčio jaunieji futbolininkai kovojo nesėkmingai ir iš tolesnės kovos dėl medalių iškrito.

Pusfinalyje mūsų miesto pirmoji komanda 3:0 įveikė praėjusių metų R.Poškaus taurės savininkus – Telšių „Džiugo“ penketuką. Kitame pusfinalyje Kaliningrado pirmoji ekipa 3:1 buvo pajėgesnė už Kauno FM „Taurą“.

Finalinės rungtynės klaipėdiečiams susiklostė nesėkmingai. Atkaklaus susitikimo pradžioje praleidusi du įvarčius, uostamiesčio ekipa tik sušvelnino rezultatą, tačiau išlyginti persvaros nepavyko. Turnyro nugalėtojais tapo Kaliningrado „Junost“ pirmoji komanda. Trečią vietą užėmė Telšių „Džiugas“, nesunkiai 8:1 įveikęs laikinosios sostinės atstovus.

Geriausiais žaidėjais klaipėdiečių gretose pripažinti: FM-1 – Arminas Gečas, FM-2 – Eimantas Labžentis, FM-3 – Dominykas Gerulaitis, FM-4 – Justinas Jucys.

Įteikdamas prizus, buvęs Sankt Peterburgo „Zenit“, Samaros „Krylja Sovetov“ ir Lietuvos nacionalinės rinktinės puolėjas Robertas Poškus jauniesiems futbolininkams palinkėjo užsispyrimo bei sėkmės futbolo aikštėse.