post

KLAIPĖDOS FUTBOLO MOKYKLOS KOMANDOS TRIUMFAVO TARPTAUTINIAME TURNYRE

Gegužės 1-2 d. Futbolo mokykla organizavo tarptautinį dvylikamečių vaikų 9×9 futbolo turnyrą, skirtą buvusių mokyklos direktorių Romualdo Dambrausko ir Vlado Ulinausko atminimui. Miesto centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštėse varžėsi 10 kolektyvų iš Rusijos, Latvijos ir Lietuvos.

Klaipėdos futbolo mokyklai atstovavo FM-„Baltai“ (treneris Rimantas Vilavičius), FM-„Nautica“ (treneris Edmundas Gaigalas) ir FM-2004 (treneris Tomas Domarkas).

Puikiai šiame turnyre pasirodė uostamiesčio ekipos.

„A“ grupėje FM-„Baltai“ pasiekė dvi pergales – 2:0 prieš Kauno FM „Taurą“ ir 2:1 prieš Kaliningrado „Junost-2“, vieną kartą 1:1 sužaidė taikiai su Šiaulių FA, patyrė vieną pralaimėjimą 1:2 prieš Ventspilio devynetuką.

„B“ grupėje FM-„Nautica“ pasiekė tris pergales – 2:0 prieš jaunuosius kolegas FM-2004 ir Kretingos SM bei 3:1 prieš Kaliningrado „Junost-1“. Dar vieną kartą 1:1 sužaidė taikiai su Panevėžio FA.

Grupėse užėmusios antrąsias vietas, uostamiesčio komandos pateko į pusfinalius, kuriuose iškovojo nelengvas pergales. FM-„Baltai“ 1:0 nugalėjo Panevėžio FA, o FM-„Nautica“ 3:2 įveikė Šiaulių „akademikus“.

Finalinėje dvikovoje susikovė dvi Futbolo mokyklos ekipos. 2:0 pergalę šventė labiau patyręs FM-„Baltų“ devynetukas. Prieš tris savaites tapusi Lietuvos mažojo futbolo čempione, FM-„Baltų“ komanda ir šį kartą įrodė, kad ji turnyre stipriausia. Trečią vietą turnyre užėmė Šiaulių futbolo akademija, 3:1 palaužusi panevėžiečius.

Į turnyro simbolinę rinktinę pateko net 3 klaipėdiečiai. Geriausiu turnyro saugu pripažintas Ignas Stonys (FM-„Baltai“), puolėju – Linas Babarskas (FM-„Nautica“). Absoliučiai geriausio turnyro žaidėjo prizas atiteko nugalėtojų komandos puolėjui Benjaminui Moller.

Geriausiais žaidėjais savo komandose pripažinti Edgaras Anaškinas (FM-„Baltai“), Maksim Andrejev (FM-„Nautica“) ir Daniil Tišakov (FM-2004).

Turnyro dalyvius pasveikinti ir apdovanoti atvyko garbūs svečiai – Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Julius Kvedaras bei Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos prezidentas Romualdas Jonaitis.