post

MARIJAMPOLĖJE IŠKOVOTA BRONZA

Praėjusį savaitgalį Marijampolėje įvyko 2017 metų Lietuvos vaikų, gimusių 2008 metais ir vėliau, futbolo 7×7 čempionato finalinis turnyras, kuriame rungtyniavo aštuonios stipriausios komandos, suskirstytos į 2 pogrupius po 4 komandas. Klaipėdos futbolo mokyklos garbę gynė trenerio Tado Karinausko treniruojama komanda, kuri Vakarų regiono savo grupėje užėmė pirmąją vietą.

Finalinį turnyrą Klaipėdos FM auklėtiniai pradėjo skaudžiu pralaimėjimu Gargždų FK “Bangai” 1:7. Tai buvo komandos krikštas Lietuvos čempionato finaluose ir kaip sakoma “pirmasis blynas prisvilo”. Bet komanda nepalūžo ir kitose rungtynėse gražiu stiliumi įveikė Kauno FM “Tauras” komandą 5:1. Kitą dieną klaipėdiečiai nugalėjo Kauno VJFM “Ąžuolo” komandą rezultatu 4:2 ir grupėje užėmė 2 vietą.

Rungtynėse dėl 3-4 vietų teko susitikti su antrą vietą kitame pogrupyje užėmusia Šiaulių Futbolo akademijos komanda. Kovingose rungtynėse mūsų mokyklos vaikai nugalėjo šiauliečius 3:1 ir iškovojo Lietuvos vaikų futbolo 7×7 čempionato bronzos medalius. Lietuvos čempionais tapo Vilniaus FA “Žalgirietis” komanda, finale 7:3 įveikusi antrą vietą iškovojusią Gargždų FK “Banga” komandą.

Finalinio turnyro geriausiu puolėju buvo pripažintas klaipėdietis Edvinas Mikutis, o vartus patikimai gynė Laurynas Šaltmeris.

Sveikiname Klaipėdos FM vaikų, gimusių 2008 metais ir vėliau, komandą ir jos trenerį Tadą Karinauską.

Lietuvos bronziniais prizininkais tapo: Laurynas Šaltmeris, Nedas Grakulskis, Ignas Paulikas, Benas Kavaliauskas, Pijus Zaremba, Lukas Mukasejevas, Aronas Surblys, Edvinas Mikutis, Juras Lazarukas, Kevinas Vakaris Beržanskis, Orestas Surblys (pirmasis treneris Mindaugas Jonelys), Ainoras Petkus, Nojus Eitutis, Kristupas Zumaras. Pastaruosius tris treniruoja treneris Andrius Pancerovas. Be to, žaidžiant Vakarų regione prie pergalių dėl patekimo į finalinį turnyrą svariai prisidėjo Erikas Gėrikas (pirmasis treneris Mindaugas Jonelys), Jan Stanius, Gabrielius Bagdonas, Vilius Paniuškis, Džiugas Zykus, Paulius Birgiola, Marijus Rindokas, Henrikas Kraujelis, Mykolas Tumšys, Oskaras Juodelis, Artas Budginas.