post

„VAKARŲ EKSPRESO“ TAURĖ

Paskutinį lapkričio savaitgalį Klaipėdoje vyko 2001 metais gimusių vaikų futbolo turnyras, skirtas „Vakarų ekspreso“ taurei laimėti. Turnyre dalyvavo Klaipėdos FM I, Klaipėdos FM II, Gargždų FK „Banga”, Kauno FM „Tauras I”, Kauno FM „Tauras II”, Palangos SM, Kretingos SM  bei svečiai iš Latvijos – Priekulės FK “Bandava” Turnyro nugalėtojais tapo jaunieji Gargždų FK „Banga” auklėtiniai, finale tik po baudinių serijos įveikę Kauno FM „Tauras I” pasipriešinimą. Visu rungtynių rezultatus, lentelės, bei geriausius žaidėjus galite pasižiūrėti čia

Tarptautinis 2001 M.GIM. VAIKŲ MAŽOJO FUTBOLO TURNYRAS

dienraščio „Vakarų Ekspresas“ TAUREI LAIMĖTI 2010

I etapo turnyrinės lentelės

„A“ POGRUPIO TURNYRINĖ LENTELĖ

 

Eil.  Nr. Komanda 1 2 3 4 Taškai Įvarčių

skirtumas

Vieta
1. Klaipėdos FM-1 —— 5:0

3

5:2

3

6:0

3

9

16-2

I

2. Priekulės (Latvija)

FK „Bandava“

0:5

0

——

2:0

3

1:5

0

3

3-10

III

3. Kauno FM „Tauras-2“

2:5

0

0:2

0

 ——

1:4

0

0

3-11

IV

4. Palangos SM

0:6

0

5:1

3

4:1

3

——

6

9-8

II

 

„B“ POGRUPIO TURNYRINĖ LENTELĖ

 

Eil.  Nr. Komanda 1 2 3 4 Taškai Įvarčių

skirtumas

Vieta
1. Klaipėdos FM-2 —–

0:5

0

0:7

0

0:5

0

0

0-17

IV

2. Kretingos SM

5:0

3

 —–

1:7

0

1:3

0

3

7-10

III

3. Kauno FM „Tauras-1“

7:0

3

7:1

3

—–

0:4

0

6

14-5

II

4. Gargždų FK „Banga“

5:0

3

3:1

3

4:0

3

—–

9

12-1

I

 

 

 

 

Tarptautinis 2001 M.GIM. VAIKŲ MAŽOJO FUTBOLO TURNYRAS

dienraščio „Vakarų Ekspresas“ TAUREI LAIMĖTI 2010

Finalinės II grupės (dėl V-VIII vietų) rezultatai

Eil.Nr. Rungtynės Komandos Rezultatas
13. A 4 – B 3 Kauno FM „Tauras-2“ – Kretingos SM 3:3 (1:2 iš 7 m baudinių)
14. B 4 – A 3 Klaipėdos FM-2 – FK „Bandava“ 0:0 (1:0 iš 7 m)
15. Dėl VII vietos Kauno FM „Tauras-2“ – FK „Bandava“ 0:0 (2:3 iš 7 m)
16. Dėl V vietos Kretingos SM – Klaipėdos FM-2 8:2

Finalinės I grupės (dėl I-IV vietų) rezultatai

Eil.Nr. Rungtynės Komandos Rezultatas
17. A 1 – B 2 Klaipėdos FM-1 – Kauno FM „Tauras-1“ 1:5
18. B 1 – A 2 Palangos SM – Gargždų FK „Banga“ 2:5
19. Dėl III vietos Klaipėdos FM-1 – Palangos SM 12:0
20. Finalas Kauno FM „Tauras-1“ – Gargždų FK „Banga“ 1:1 (1:2 iš 7 m baudinių)

GERIAUSI TURNYRO ŽAIDĖJAI

Nominacija Vardas, pavardė Komanda
Geriausias vartininkas dovydas kaliaginas Gargždų FK „Banga“
Geriausias gynėjas lukas nikliauza Klaipėdos FM-1
Geriausias saugas gvidas jonušas Palangos SM
Geriausias puolėjas tomas ščerbinskas Kauno FM „Tauras-1“

 

GERIAUSI KOMANDŲ ŽAIDĖJAI

Eil.Nr. Komanda Geriausias žaidėjas Perspektyviausias žaidėjas
1. Gargždų FK „Banga“ Benas Šatkus Julius Luščinskas
2. Kauno FM „Tauras-1“ Juozas Lubas Justas Karosas
3. Klaipėdos FM-1 Arvydas Eibutis Nedas Sudintas
4. Palangos SM Adomas Janušas Ainaras Vaizgila
5. Kretingos SM Gediminas Bučma Paulius Žąsytis
6. Klaipėdos FM-2 Bertas Rupeikis Mindaugas Antanavičius
7. Priekulės FK „Bandava“ Karolis Rutka Markus Dzintars
8. Kauno FM „Tauras-2“ Domas Andreikėnas Vilius Puidokas

 

 

„Vakarų Ekspreso“ konkursai tėvams

Eil.Nr. Žongliravimo konkursas Baudinių konkursas
1. Darius Kregždė (Kaunas) Romaldas Davidonis (Klaipėda)
2. Agnė Žebrauskienė (Klaipėda)

 

Vyr. teisėjas                                                                                                                Audrius Žuta