post

2018 METŲ LIETUVOS ČEMPIONAI

Šeštadienį ir sekmadienį Marijampolėje vyko moksleivių futbolo 9×9  finaliniai turnyrai U-12 ir U-13 amžiaus grupėse.

Šauniai Suvalkijos sostinėje pasirodė futbolo mokyklos auklėtiniai U-12 amžiaus grupėje (gimę 2007 metais ir vėliau). Komanda, treniruojama Romualdo Norkaus ir Remigijaus Alonderio, savo pogrupyje šeštadienį 2:0 įveikė Kauno VJFM “Ąžuolą”, sužaidė lygiosiomis 0:0 su Vilniaus FM, o sekmadienį 4:0 sutriuškino Šiaulių FA “Šiauliai” ir užėmė pirmąją vietą. Finalinės rungtynės su kito pogrupio nugalėtojais Panevėžio FA “Panevėžys” komanda pasibaigė lygiosiomis 0:0, o po baudinių serijos pergalę 6:5 šventė klaipėdiečiai, kurie tapo Lietuvos čempionais.

Geriausiu finalinio turnyro saugu buvo pripažintas klaipėdietis Airik Balasanov.

Sveikiname Lietuvos čempionais tapusius Deividą Šumskį, Evaldą Skersį, Gabrielių Šedvartą, Gustą Gulijevą, Jokūbą Norkų, Jurgį Beinortą, Matą Ambrazaitį, Matą Skruibį, Radion Piazenko, Vilių Paulauską, Žygimantą Drungilą, Luką Zelenį, Adomą Medvecką, Svajūną Škimelį, Nedą Prunckų, Airik Balasanov ir jų trenerius Romualdą Norkų ir Remigijų Alonderį.

Šį kartą nepasisekė U-13 amžiaus grupėje (gimę 2006 metais ir vėliau) rungtyniavusiems futbolo mokyklos auklėtiniams. Nors į finalinį turnyrą pateko net dvi trenerio Rimanto Skersio komandos, kurios visada savo amžiaus grupėje būdavo prizininkės, Marijampolėje liko už prizininkų trejeto. Pirmoji komanda užėmė galutinę penktą vietą, o antroji – septintą.

Finalinio turnyro akimirkos Marijampolėje: