post

LFF II lygos antrajame etape sėkmingai rungtyniauja “Klaipėdos FM” komanda

Sėkmingai LFF II lygos antrajame etape rungtyniauja “Klaipėdos FM” komanda, kuri laimėjo trejas iš pastarųjų keturių rungtynių.
LFF II lyga
„Klaipėdos FM“ – Vilniaus „Žalgiris C“ 3-2 (2-0)
Dar vieną pergalę LFF II lygoje, o antrajame etape trečią per žaistas keturias rungtynes, pasiekė “Klaipėdos FM” komanda, kuri savoje aikštėj šeštadienį 3-2 (2-0) įveikė Vilniaus “Žalgiris C” komandą.
Klaipėdiečiai pirmąjį kėlinį po Jokūbo Malinauskio ir Armino Gečo įvarčių laimėjo rezultatu 2-0. Po pertraukos svečiai kiek labiau įsižaidė ir sugebėjo sušvelninti skirtumą (1-2). Gerai, kad antrojo kėlinio viduryje Eimantas Labžentis ir Enrikas Žukauskas sėkmingai užbaigė greitą ataką ir vėl sugrąžino saugesnį pranašumą (3-1).
Bet “Žalgirio” dubleriai nebuvo linkę susitaikyti su pralaimėjimu ir netrukus realizavę 11 metrų baudinį, vėl paliko “Klaipėdos FM” komandai tik minimalią persvarą (3-2).
Vis gi iki rungtynių pabaigos rezultatas daugiau nebekito ir klaipėdiečiai įsirašė dar vieną pergalę į savo sąskaitą.
Rungtynių video santrauką rasite paspaudę šią nuorodą.