post

Viena pergalė savoje aikštėje bei dviejų komandų pralaimėjimai “Žalgirio” jaunimui

Šio savaitgalio Elitinės jaunių lygos varžybose Klaipėdos FM  tik vienai komandai savoje aikštėje pavyko pasiekti pergalę, o dvi komandos sostinėje rungtyniavusios su Vilniaus “Žalgirio” komandomis turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Elitinė jaunių lyga U-15 divizionas
Klaipėdos FM – Alytaus DAINAVA 2-0 (1-0)
Elitinės jaunių lygos U-15 diviziono varžybose “Klaipėdos FM” komanda (treneris Romualdas Norkus) savoje aikštėje 2-0 (1-0) įveikė Alytaus “Dainavos” bendraamžius. Klaipėdiečiai jau pačioje rungtynių pradžioje įgijo persvarą po Manto Bogdanovo įvarčio, o antrajame kėlinyje nuo 11 metrų atžymos persvarą padvigubino Gustas Gulijevas.

Elitinė jaunių lyga U-16 divizionas
Vilniaus FK ŽALGIRIS – Klaipėdos FM 3-0 (0-0)
“Klaipėdos FM” U-16 komanda (treneriai Rimantas Skersys ir Marius Papšys) šį savaitgalį vyko į Vilnių, kur rungtyniavo su šio amžiaus grupės Elitinės jaunių lygos lyderiais – Vilniaus “Žalgiriu”. Klaipėdiečiams šiose rungtynėse pirmąjį kėlinį pavyko sužaisti lygiosiomis 0-0, bet antroje rungtynių pusėje šeimininkai įrodė savo pranašumą ir laimėjo rungtynes rezultatu 3-0.

Keliomis rungtynėmis už kitas komandas mažiau sužaidusi Klaipėdos FM komanda kol kas rikiuojasi septintoje vietoje, bet pakaktų vos vienos pergalės, kad pakiltų į trejetuką.

Elitinė jaunių lyga U-17 divizionas
Vilniaus FK ŽALGIRIS – Klaipėdos FM  3-0 (1-0)
Pagal iškovotus taškus Elitinės jaunių lygos U-17 divizione pirmaujanti “Klaipėdos FM” Vilniuje 0-3 (0-1) pralaimėjo svarbias rungtynes FK “Žalgirio” komandai, kuri kol kas yra praradusi mažiausiai taškų.