post

Trys skirtingos rungtynių baigtis Elitinėse jaunių lygose

Dar vienas savaitgalis Elitinėse jaunių lygose ir Klaipėdos FM komandos tik savajame stadione rinko taškus, o sostinėje pralaimėta.

Elitinės jaunių lygos U-15 divizionas
KLAIPĖDOS FM – Vilniaus BFA  1-0 (1-0)
Dėl trečios vietos kovojanti Klaipėdos FM U-15 komanda (treneriai Romualdas Norkus ir Rimantas Vilavičius) savajame stadione pasiekė pergalę 1-0 (1-0) prieš Vilniaus “BFA” komandą, o pergalę nulėmė Manto Bogdanvo įvartis.

Elitinės jaunių lygos U-16 divizionas
Vilniaus BFA – KLAIPĖDOS FM 2-1 (0-1)
Sėkmingai sužaidusi pirmąjį kėlinį Klaipėdos FM komanda (treneriai Rimantas Skersys ir Marius Papšys) po Arno Kurakino įvarčio net pirmavo, bet nesėkmingai prasidėjo antrasis kėlinys ir jo pradžioje varžovai ne tik išlygino rezultatą, bet ir išsiveržė į priekį (2-1). Vėliau rungtynėse klaipėdiečiams nebepavyko įmušti įvartį į vienų iš varžybų lyderių vartus, tad buvo priversti patirti jau penktąjį pralaimėjimą šiame sezone.

Elitinės jaunių lygos U-17 divizionas
Klaipėdos FM – Panevėžio FA PANEVĖŽYS-PRSSG 1-1 (0-0) (baudiniai 6-5)
Dramatiška rungtynių pabaiga susiklostė Elitinės jaunių lygos U-17 diviziono rungtynėse, kuriose Klaipėdos FM ekipa (treneriai Rimantas Vilavičius ir Romualdas Norkus) susitiko su Panevėžio FA “Panevėžys-PRSSG” komanda. Po Beno Vasiliausko įvarčio klaipėdiečiai buvo arti pergalės, bet varžovai šia persvara leido džiaugtis vos kelias minutes ir rungtynės baigėsi lygiosiomis (1-1). Papildomą tašką Klaipėdos FM komandai pavyko iškovoti sėkmingiau atlikus 11 metrų baudinius.