post

LFF taurės varžybose garbinga kova su “Kauno Žalgiriu”

LFF Taurės varžybų šešioliktfinalio etape Klaipėdos FM komandai teko rungtyniauti su LFF A lygoje rungtyniaujančiu Kauno Žalgiriu.
Pirmomis rungtynių minutėmis klaipėdiečiams sunkiai sekėsi įveikti startinį jaudulį, tad ir nebuvo išvengta klaidų prie savųjų vartų, o varžovai jomis pasinaudoję per pirmas penkioliką minučių įgijo dviejų įvarčių persvarą (2-0). Kėlinio viduryje FM auklėtiniams nepavyko apsiginti ir po įžaistos standartinės situacijos, tad pirmąjį kėlinį pralaimėjo rezultatu 0-3.
Tačiau po pertraukos gausiai susirinkę žiūrovai išvydo visai kitokį trenerių Tomo Domarko ir Mariaus Komovo auklėtinių žaidimą ir jau netrūko pavojingų momentų ir prie svečių vartų. Iš pradžių greitą ataką smūgiu į skersinį užbaigė Jokūbas Malinauskis, o dar po kelių akimirkų puikiai baudos smūgį atliko Maksim Andrejev ir sušvelnino atsilikimą (1-3).
Kiek vadžias atleidę varžovai ilgą laiką nesugebėjo rezultatyviai užbaigti savo atakų, o vis labiau įsidrąsinę klaipėdiečiai ne kartą privertė žiūrovus pakilti nuo savo kėdžių. Ypatingai puiki ataka gavosi rungtynėms baigiantis, kai puikų perdavimą į atakos smaigalį perdavė Laurynas Barsteika, o prieš vartus vienas iššokęs Tadas Vasiulis smūgiavo šalia virpsto.
Tuo tarpu daugiau patirties turintys varžovai vos ne sekančioje atakoje dar kartą nubaudė už klaidą gynyboje ir stipriu smūgiu ketvirtą kartą pasiuntė kamuolį į klaipėdiečių vartus (1-4).

Tad šiame sezone įveikę tik vieną etapą LFF Taurės varžybose, Klaipėdos FM auklėtiniai po šio pralaimėjimo baigia dalyvavimą šiose varžybose.

Rungtynių video santrauka: