post

Finišavo Elitinės jaunių lygos, Klaipėdos FM U-17 tarp prizininkų

Sulaukę palankaus rezultato iš Kauno, kur konkurentai dėl III-sios vietos Kauno NFA Be1 pralaimėjo rungtynes, Rimanto Vilavičiaus paskutinėse sezono rungtynėse vadovaujama Klaipėdos FM komanda Šiauliuose siekė svarbios pergalės, kuri galėjo užtikrinti prizinę vietą.
Klaipėdiečiams įgyti persvarą pavyko jau pirmoje rungtynių pusėje po Beno Vasiliausko tikslaus smūgio (1-0). Po pertraukos greitai klaipėdiečiai savo nuotaikas dar labiau padžiugino dvejais įvarčiais, kuriuos įmušė Nikita Bondarev ir Deividas Dailidėnas (3-0). O sezono paskutinį įvartį įmušė Danila Bondarev (4-0).
Ši pergalė leido aplenkti Kauno NFA Be1 komandą ir tapti prizininkais, užimant trečiąją vietą Elitinėje jaunių lygos U17 divizione. Sveikiname komandą ir trenerius Romualdą Norkų ir Rimantą Vilavičių su sėkminga sezono pabaiga.
Šeštadienį ilgą ir varginantį šį sezoną užbaigė Klaipėdos FM U-15 komanda, kuri Elitinėje jaunių lygoje šią savaitę 7-0 (5-0) laimėjo prieš Kauno “Aido” komandą, o šiandien žaidė su Vilniaus “Žalgirio” bendraamžiais, kurie jau iki šios dvikovos lenkė klaipėdiečius keturiais taškais ir buvo užsitikrinę trečiąją vietą.
Po Edgaro Bieronto įvarčio, Klaipėdos FM komanda laimėjo pirmąjį kėlinį (1-0), bet vilniečiai antrojo kėlinio pradžioje išlygino rezultatą gražiu tolimu smūgiu, o rungtynėms pasibaigus lygiosiomis (1-1), tiksliau atliko ir 11 m.. baudinius (6-5).
Klaipėdos FM U-15 komanda šiame sezone Elitinės jaunių lygos U-15 divizione užėmė ketvirtąją vietą.