post

Pasirengimas UEFA Jaunimo lygos dvikovoms

Klaipėdos FM komanda, šią savaitę stovyklaudama Palangoje, intensyviai ruošiasi UEFA Jaunimo lygos pirmojo etapo pirmosioms rungtynėms su AZ Alkmaar (Nyderlandai) komanda.
FM auklėtiniai, treniruojami trenerių Rimanto Skersio, Mariaus Papšio ir Algimanto Briaunio, kasdien dukart vykdė treniruotes, taip pat kartu su techniniu direktoriumi Svajūnu Česnuliu rengė teorinius susirinkimus bei rungtynių video peržiūras. Pasirengimo metu buvo sužaistos ir dvejos rungtynės LFF II lygoje, o penktadienį buvo surengtas susitikimas su buvusiu Klaipėdos FM auklėtiniu, praeityje Lietuvos rinktinės žaidusiu bei LFF prezidento pareigose buvusiu Tomu Danilevičiumi.
Tomas Danilevičius pasidalino savo prisiminimais nuo pat pirmųjų žingsnių Klaipėdos futbolo mokykloje, rungtyniavimo įvairiuose futbolo klubuose bei Lietuvos rinktinėje iki karjeros LFF prezidento poste. T. Danilevičius palinkėjo tinkamo nusiteikimo su būsimu varžovu ir akcentavo, kad kiekvienos rungtynės tai lig nauja istorija ir net pajėgūs varžovai turi įrodyti, kad jie yra verti pergalės, o Klaipėdos FM auklėtiniams reiks stengtis susitelkus iki pat rungtynių pabaigos bandyti siekti palankaus rezultato.
Pirmadienį anksti ryte komanda iš Palangos skris į Nyderlandus, kur antradienį vakare 18.00 val. (Lietuvos laiku) lauks pirmoji akistata su praėjusio sezono UEFA Jaunimo lygos nugalėtoja – AZ Alkmaar ekipa.