post

Klaipėdos FM trenerių stažuotė AZ Alkmaar futbolo klube

Po dalyvavimo UEFA jaunimo futbolo lygos (UEFA Youth league) varžybose, kurių pirmajame etape teko rungtyniauti su praėjusio sezono nugalėtojais AZ Alkmaar, Klaipėdos FM administracijai pavyko užmegzti bendradarbiavimą su šiuo klubu.
Jau po atsakomųjų rungtynių Klaipėdoje, sekančią dieną Klaipėdos FM patalpose buvo surengta turininga diskusija su šio klubo atstovais, o šią savaitę Klaipėdos FM techninis direktorius Svajūnas Česnulis, techninio direktoriaus asistentas Rimantas Skersys bei futbolo mokyklos treneriai Tomas Domarkas, Donatas Navikas, Tadas Karinauskas, Marius Komovas ir Dovijus Česnulis stažuojasi AZ Alkmaar futbolo klube. Kartu su Klaipėdos FM delegacija į Nyderlandus išvyko ir Futbolo trenerių rengimo asociacijos prezidentas Valdas Urbonas.
Stažuotės metu, pagal Nyderlandų futbolo klubo atstovų paruoštą programą, treneriams bus sudaryta galimybė dalyvauti įvairaus amžiaus grupių treniruotėse, jų aptarimuose bei po jų seks diskusijos su atitinkamo segmento treneriais.
Taip pat ši savaitė kupina AZ Alkmaar futbolo klubui svarbių varžybų, kuriose Klaipėdos FM delegacija taip pat apsilankys. Sekmadienį AZ Alkmaar komanda Eredivisie lygoje rungtyniavo su garsiuoju Amsterdamo Ajax klubu, pirmadienį lauks AZ Alkmaar dublerių komandos rungtynės, o antradienį buvę klaipėdiečių varžovai AZ Alkmaar U19 komanda bandys įveikti jau ketvirtąjį (aštuntfinalio) etapą UEFA Jaunimo lygoje, o jų varžovas – FC “Porto”.