post

Antroji Klaipėdos FM komandos pergalė LFF II lygoje

Penktadienį Klaipėdos FM komanda savajame stadione žaidė LFF II lygos rungtynes su Marijampolės „Sūduvos B“ komanda. Pačioje rungtynių pradžioje klaipėdiečių treneriams Tomui Domarkui ir Mariui Komovui teko koreguoti sudėtį, nes po varžovo pavojingo žaidimo bei  stipriai sutrenkus Justino Jučo veidą, pastarasis nebegalėjo tęsti rungtynių.

Įsižaidę klaipėdiečiai pradėjo greitai rengti atakas link varžovų vartų, o atliekant „standartus“ drąsiai į puolimą jungėsi ir gynėjai. 19-ąją minutę po varžovų pražangos puikiai kamuolį įžaidė ir ataką išsuko gynybos grandies žaidėjai – Dominykas Jurkus puikiai atliko perdavimą į kairįjį kraštą Gvidui Merkevičiui, o šis palei vartus atliko rezultatyvų perdavimą Tautvydui Špiegiui, kuriam beliko tik „uždaryti“ perdavimą (1-0).
Dar po keletos minučių  klaipėdiečiai surengė dar vieną rezultatyvią ataką – kamuolį kairiajame krašte perėmęs Emilijus Jermolajevas atliko perdavimą į baudos aikštelę, kur kamuolys patogiai atskriejo Herkui Vaitkui ir šis atliko puikų ir tikslų smūgį į tolimąjį vartų kampą (2-0).

Klaipėdiečių situaciją palengvino dar ir tai, kad netrukus antrą įspėjimą gavo Justiną Jučą iš rungtynių eliminavęs varžovas, tad daugiau nei valandą Klaipėdos FM žaidėjai turėjo vieno žaidėjo pranašumą.

Tiesa, jį klaipėdiečiams išnaudoti sekėsi gan sunkiai ir tik likus apie dešimt minučių iki rungtynių pabaigos buvo surengta greita ataka nuo savo vartų, kur vos po poros perdavimų į atakos smaigalį buvo išvestas Herkus Vaitkus ir šis įmušė antrąjį įvartį šiose rungtynėse (3-0).

Tai buvo antroji klaipėdiečių pergalė per žaistas septynerias rungtynes ir dabar tarp 18 komandų užima dešimtąją vietą.

NUOTRAUKOS IŠ RUNGTYNIŲ