post

Antroji Klaipėdos FM pergalė LFF II lygoje

LFF II lygos pirmenybių 3-ojo turo rungtynės Klaipėdos FM – Kybartų FK SVEIKATA 5-1 (5-0).

LFF II lygos pirmenybėse antras rungtynes penktadienį Klaipėdoje žaidė Klaipėdos FM komanda, kuri priėmė dvejas pirmas rungtynes pralaimėjusią Kybartų „Sveikatą“. Klaipėdiečiai gan greitai įgavo ramybę, kai po pakelto kampinio nesėkmingai sužaidė varžovų vartininkas ir prie kojų atšokusį kamuolį į vartus pasiuntė Laurynas Barsteika (1-0).
Po dviejų Arno Lukšo įvarčių per kelias minutes po pirmojo pusvalandžio FM auklėtiniai jau pirmavo rezultatu 3-0. Prieš pat pertrauką į varžovų vartus krito dar du įvarčiai – Arminui Gečui pakėlus kamuolį į varžovų baudos aikštelę „Sveikatos“ komandos žaidėjas galva nukreipė kamuolį į savus vartus (4-0), o dar po poros minučių Arnas Lukšas įmušė trečiąjį savo įvartį, už baigęs dar vieną klaipėdiečių greitą ataką (5-0).
Antrajame kėlinyje klaipėdiečiai kiek atleido vadžias ir žaidimas kaip ir išsilygino bei momentų prie abiejų komandų vartų buvo žymiai mažiau. Vienintelis įvartis antrajame kėlinyje buvo įmuštas į šeimininkų vartus likus mažiau nei dešimt minučių iki rungtynių pabaigos rezultatą sušvelnino varžovų gretose rungtyniaujantis legionierius iš Turkijos (5-1).

Pasiekę įtikinamą pergalę rezultatu 5-1, Klaipėdos FM LFF II lygos pirmenybes pradėjo dvejomis pergalėmis.