post

AŠTUONMEČIAI LIKO ANTRI

Gruodžio 02 d. (šeštadienį) Klaipėdoje vyko vaikų, gimusių 2009 metais ir vėliau mažojo futbolo 5×5 turnyras “Klaipėdos taurė-2017”. Turnyre dalyvavo 12 vaikų komandų iš Klaipėdos, Gargždų, Mažeikių, Telšių, Šiaulių ir Kaliningrado (Rusija). Turnyras vyko dviejose sporto salėse: Klaipėdos futbolo sporto mokyklos sporto salėje (Paryžiaus Komunos g. 16 A) varžėsi “B” grupės komandos, o Klaipėdos miesto centrinio stadiono sporto salėje (Sportininkų g. 46) – “A” grupės komandos. Po to visos komandos futbolo mokyklos sporto salėje finalinėse grupėse aiškinosi galutines vietas. Komandos grupėse užėmusios pirmas dvi vietas kovo jo dėl 1-4 vietų, užėmusios 3-4 vietas – dėl 5-8 vietų, o užėmusios 5-6 vietas – dėl 9-12 vietų. Viso buvo sužaista 40 rungtynių (vienas kėlinys – 12 min.).

Klaipėdos futbolo mokyklai atstovavo trys komandos : FM-1 ir FM-3 (treneris Mindaugas Jonelys) ir FM-2 (treneris Edmundas Gaigalas). “B” grupėje Klaipėdos FM-1 komanda iškovojo 3 pergales, vienas rungtynes sužaidė lygiosiomis, vienas pralaimėjo, grupėje užėmė antrąją vietą ir su vienu auksiniu tašku pateko į finalinę grupę kartu su pirma likusia Kaliningrado “Junost-1”. “A” grupėje stipriausios buvo Mažeikių SM-1 (1 vieta grupėje) ir Klaipėdos FM-2 (2 vieta grupėje) komandos, patekusios į finalinę grupę. Turnyro nugalėtoja tapo Mažeikių SM-1 komanda. Antra liko Klaipėdos FM-1″ komanda, trečia Kaliningrado “Junost-1”, o Klaipėdos FM-2 komanda ketvirta. Antrojoje finalinėje grupėje Klaipėdos FM-3 komanda užėmė galutinę 6 vietą.

Turnyro visas lenteles ir geriausiųjų žaidėjų prizų savininkus rasite čia: Klaipėdos taurė 2017 gal.tur.ger