post

Auksinės klaipėdietės

Lietuvos mergaičių salės futbolo čempionatas (5×5) baigėsi Linos Kaselytės treniruojamų (asistentės Gabija Jakuta ir Urtė Lengvytė) Klaipėdos futbolo mokyklos auklėtinių, gimusių 2009 metais ir jaunesnių, triumfu. Sekmadienį (vasario 26 d.) Ukmergės rajone vykusiame pirmenybių finaliniame etape mūsiškės įveikė visas varžoves ir tapo šalies čempionėmis.

Kelią į finalą klaipėdietėms atvėrė pogrupyje užimta pirmoji vietą. Klaipėdos FM mergaitės įtikinamai nugalėjo Vilniaus MFA “Bitės” (9:2) ir Gargždų FK “Banga” (6:0). Įvarčius įmušė Elzė Česnauskaitė (7), Kotryna Pociūtė (4), Gustė Vasiliauskaitė ir Mėta Grimalytė (po 2).

Lemiamos rungtynės vyko Šventupės kaimo (Ukmergės r.) sporto komplekse. Finale Klaipėdos FM susitiko su Jonavos FK “Jonava”. Pasak trenerės L.Kaselytės, dvikova buvo intriguojanti, nes laimėti labai norėjo abi komandos.

“Finalas buvo sunkus. Jonavos komandą sustiprino futbolininkės iš Vilniaus. Pirmasis kėlinys baigėsi lygiosiomis. Bet per pertrauką pavyko mergaites padrąsinti. Įmušėme du įvarčius ir pelnytai nugalėjome”, – auksine auklėtinių pergale džiaugėsi trenerė L.Kaselytė.

Tačiau jai pasibaigus pergalės šokį šoko Klaipėdos FM mergaitės. Dėka E.Česnauskaitės (2) ir K.Pociūtės įvarčių, varžovės įveiktos rezultatu 3:1 bei pasidabinta aukso medaliais.

Geriausia čempionių komandos žaidėja išrinkta E.Česnauskaitė, perspektyviausia – M.Grimalytė.