post

Bronzinis klaipėdiečių finišas

Linos Kaselytės treniruojama 2007 metais gimusių Klaipėdos futbolo mokyklos auklėtinių komanda užėmė trečiąją vietą Lietuvos mergaičių (U-12) mažojo futbolo (5×5) čempionate ir pasidabino bronzos medaliais.

Grupės varžybose klaipėdietėms fortūna ne tik šypsojosi. Jau pirmosiose rungtynėse teko susikauti su, kaip paaiškėjo vėliau, šalies čempione tapusia Ukmergės SC komanda. Šeimininkėms pralaimėta 0:3. Ši nesėkmė užtvėrė mūsiškėms kelią į finalą. Dėl teisės žaisti mažajame finale kovoti nereikėjo. Mažeikių “Triumfas” į varžybas neatvyko.

Dvikovoje dėl trečiosios vietos Klaipėdos FM 2007 susitiko su kitoje grupėje antra likusia Kauno “Tauro” ekipa ir ją nugalėjo. Nors pavyko įmušti tik vieną įvartį, jis klaipėdietėms leido pasidabinti bronzos medaliais.

Geriausia Klaipėdos FM komandos žaidėja tapo Anastasija Korotkich, perspektyviausiomis pripažintos Viltė Rekašiute ir Mėta Andrėja Paulauskaitė.