post

Dar vienas pergalingas savaitgalis Elitinėse jaunių lygose

Klaipėdos futbolo mokyklos visos trys komandos šį savaitgalį Elitinės jaunių lygose pasiekė pergales.

Elitinė jaunių lyga U-15 divizionas
Klaipėdos FM – Kauno “NFA BE1” 3-1 (1-0)
Elitinės jaunių lygos U-15 divizione “Klaipėdos FM” komanda (treneriai Romualdas Norkus ir Rimantas Vilavičius) savo rezultatyviomis kontratakomis 3-1 (1-0) įveikė viena iš varžybų lyderių Kauno “NFA BE1” komandą. Dukart sėkmingai klaipėdiečių atakas užbaigė Jokūbas Norkus ir kartą Matas Ambrazaitis.

Elitinė jaunių lyga U-16 divizionas
Klaipėdos FM – Šiaulių FA “Šiauliai-SG”  3-0 (3-0)
Dėl nukeltų rungtynių Elitinėje jaunių lygoje mažiau rungtynių sužaidusi “Klaipėdos FM ” U-16 komanda (treneriai Rimantas Skersys ir Marius Papšys), nuo pat pirmųjų minučių siekė įrodyti savo pranašumą prieš Šiaulių FA “Šiauliai-SG” komandą ir jau per pirmąjį pusvalandį įmušė tris įvarčius (3-0) ir tą įgytą persvarą išlaikė iki rungtynių pabaigos.
Tai buvo ketvirtoji klaipėdiečių pergalė per žaistas penkerias rungtynes ir kol kas yra praradusi mažiausiai taškų tarp visų dešimties komandų.

Elitinė jaunių lyga U-17 divizionas
Klaipėdos FM – Šiaulių FA “Šiauliai-SG” 3-2 (2-2)
Rezultatyviai klostėsi “Klaipėdos FM” U-17 komandos (treneriai Rimantas Vilavičius ir Romualdas Norkus) Elitinės jaunių lygos rungtynės su Šiaulių FA “Šiauliai-SG” ekipa. Ypač rezultatyvus buvo pirmasis kėlinys ir klaipėdiečiams netgi teko vytis varžovus, bet Dmitrij Šachraj gan greitai atstatė lygybę (1-1). Pačioje kėlinio pabaigoje varžovai nukreipė kamuolį į savus vartus, bet dar per pirmąjį kėlinį klaipėdiečiai lyg “grąžindami skolą” leido varžovams išlyginti rezultatą (2-2).
Antrajame kėlinyje Benas Vasiliauskas įmušė pergalingą įvartį ir “Klaipėdos FM” ekipa pasiekė penktąją pergalę šiame sezone.