post

Dvejomis rungtynėmis prasidėjo “Žiemos taurė-2022” turnyras

Trečiadienį sužaistos pirmos dvejos “Žiemos taurė-2022” turnyro rungtynės. Abi jos sužaistos pirmoje grupėje.

Rimanto Skersio auklėtiniai „FM U16/1“ antrajame kėlinyje įmušė du įvarčius ir laimėjo rungtynes prieš FM U17/2 (treneriai Rimantas Vilavičius ir Romualdas Norkus) rezultatu 2-0 (0-0).  Pirmąjį įvartį nuo 11 metrų žymos įmušė Emilijus Jermolajevas, o rungtynėms baigiantis persvarą padvigubino Lukas Sungaila.

Kitose rungtynėse tarpusavyje susitiko „FM U17/1“ (Romualdas Norkus ir Rimantas Vilavičius) ir „FM-RP“ (treneriai Tomas Domarkas ir Marius Komovas) komandos. „FM-RP“ į priekį įsiveržė varžovams nukreipus kamuolį į savus vartus, bet „FM U17/1“ komandos žaidėjas Deimantas Rumša dar pirmajame kėlinyje išlygino rezultatą (1-1).