post

Elitinėse jaunimo lygose nusileista dėl prizinių vietų kovojančioms komandoms

Penktadienį ir šetadienį Klaipėdos FM U16 ir U15 komandos Eltininėse jaunimo lygose rungtyniavo su varžybų favorotais savajame stadione. Abi komandos ilgą laiką priešinosi varžovams ir net kurį laiką buvo rezultatas lygus, bet rungtynėms slenkant į pabaigą varžovai įrodė savo pranašumą.

U16 komanda nors ir beveik pusę kėlinio pirmavo 1-0, bet iki pertraukos leido varžovams ne tik išlyginti rezultatą (1-2), o antrajame kėlinyje įsivyravus atviram futbolui klaipėdiečiams savo progų išnaudoti nepavyko, o varžovai dar dukart pasiuntė kamuolį į Klaipėdos FM komandos vartus (1-4).

U15 komanda rungtyniavo su dėl pirmos vietos kovojančia Vilniaus BFA komanda, kuri pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 1-0. Klaipėdiečiai antrajame kėlinyje net dukart lygino rezultatą (1-1 ir 2-2) bei likus apie dešimt minučių buvo galima tikėtis bent lygiųjų pagrindiniame rungtynių laike, tačiau varžovams tolimu smūgiu dar kartą pavyko įgyti pranašumą, o pačioje rungtynių pabaigoje nuo 11 metrų žymos ir įtvirtinti savo pergalę rezultatu 4-2.