post

Elitinėse jaunių lygose dvi komandos pasiekė minimalias pergales ir vienos skaudus pralaimėjimas

Elitinėse jaunių lygose Klaipėdos FM komandos šiomis dienomis pasiekė dvi pergales ir vienai iš jų teko patirti skaudų pralaimėjimą.  Šeštadienį Klaipėdos FM U-15 ekipa (treneriai Tadas Karinauskas ir Marius Komovas) paskutinėmis rungtynių minutėmis pasiekė svarbią pergalę, kai Nedas Prunskus nuo kampinio gairelės tiksliai pasiuntė  kamuolį į vartų plotą ir varžovų vartininkas neišgelbėjo komandos. Penktoji pergalė klaipėdiečiams U-15 divizione leido pakilti į trečiąją vietą.
Svarbius taškus Vilniuje prarado U-16 komanda (treneriai Romualdas Norkus ir Rimantas Vilavičius), kuri rungtyniavo su turnyrinės lentelės kaimyne VFA “Geležinis Vilkas” komanda. Šeimininkai pademonstravo rezultatyvų žaidimą ir net 5-2 (4-2) įveikė klaipėdiečius bei aplenkė turnyrinėje lentelėje, nustumdama Klaipėdos FM komandą į penktąją vietą.
Pirmadienį Kretingoje rungtyniavo Klaipėdos FM U-18 ekipa (treneriai Rimantas Skersys ir Marius Papšys) ir nors rungtyniauta su paskutinėje vietoje žengta Minijos FA ekipa, klaipėdiečiams prireikė daug laiko kol sugebėjo pralaužti varžovų gynybą ir vienintelis žaidėjo Nikita Bondarev įvartis nulėmė Klaipėdos FM  komandos pergale minimalia persvara 1-0 (0-0), kuri leido pakilti į pirmąja vietą.