post

Elitinėse jaunių lygose pergalė išvykoje ir pralaimėjimas namų aikštėje

Po žiemos pertraukos  Elitinės jaunių lygos rungtynes žaidė Klaipėdos FM U-17 ir U-16 komandos. Gargžduose U-17 ekipa pasiekė pergalę, o U-16 komanda savoje aikštėje nusileido Vilniaus BFA auklėtiniams.

Elitinė jaunių lyga U-17
Gargždų BANGA – KLAIPĖDOS FM  0-3 (0-1)
Šeštadienį anksti ryte Klaipėdos FM U-17 (treneriai Rimantas Vilavičius ir Romualdas Norkus) Gargžduose žaidė Elitinės jaunių lygos rungtynes su “Bangos” bendraamžiais.
Po Beno Vasiliausko įvarčio klaipėdiečiai laimėjo pirmąjį kėlinį rezultatu 1-0, o antrajame kėliyje Danila Bondarev per kelias minutes įmušė du įvarčius ir FM komanda pasiekė pergalę rezultatu 3-0.
Po šios pergalės Klaipėdos FM U-17 komanda tarp devynių komandų išlieka trečioje vietoje.

Elitinė jaunių lyga U-16
KLAIPĖDOS FM – Vilniaus BFA 1-3 (0-1)
Šeštadienį vieninteles rungtynes savoje aikštėje žaidė Klaipėdos FM U-16 komanda (treneriai Rimantas Skersys ir Marius Papšys), kuri Elitinės jaunių lygos dvikovoje 1-3 (0-1) nusileido Vilniaus “BFA” ekipai.
Svečiai aktyviai pradėjo rungtynes ir gan greitai išsiveržė į priekį, o klaipėdiečiams nors ir pavyko kiek išlyginti žaidimą vis gi iki pertraukos atstatyti pusiausvyros nepavyko (0-1).

Antrojo kėlinio pradžioje krito dar vienas įvartis į Klaipėdos FM komandos vartus (0-2), kai svečiai geru perdavimu į puolimo smaigalį išvedė savo puolėją.
Praleidę antrąjį įvartį aikštė šeimininkai kiek atkuto ir gausiomis pajėgomis bandė bent išlyginti rezultatą. Dar daugiau motyvacijos tam suteikė antrojo kėlinio viduryje Emilijaus Jermolajevo įmušas įvartis (1-2). Deja, neišnaudota keletą puikių galimybių, o rungtynėms slenkant į pabaigą visas pastangas nubraukė trečiasis svečių įvartis (1-3).