post

Elitinėse jaunių lygose skaudus pralaimėjimas namie ir laimėta ilga baudinių serija Kaune

Elitinėse jaunių lygose Klaipėdos FM U-16 ir U-17 komandoms buvo sunkus – namie žaidusi U-16 komanda patyrė skaudų pralaimėjimą, o U-17 ekipai dėl dviejų taškų teko varžytis ir ilgoje baudinių serijoje.

Elitinės jaunių lygos U-16 divizionas
Klaipėdos FM – Panevėžio FA-Panevėžys 0-4 (0-2)
Elitinės jaunių lygos U-16 divizione Klaipėdos FM komanda šeštadienį rungtyniavo su varžovais iš Panevėžio futbolo akademijos. Tai buvo vienos iš prasčiausių klaipėdiečių rungtynių šiame sezone ir oponentams nusileista pagal daugelį kriterijų. Aktyviau ir išmintingiau šįkart rungtyniavę panevėžiečiai iki pertraukos įgijo dviejų įvarčių persvarą, o rungtynių pabaigoje varžovams įmušus dar porą įvarčių Klaipėdos FM U-16 komanda patyrė vieną skaudžiausių pralaimėjimų (0-4), ypač rungtyniaujant savo aikštėje.

Elitinės jaunių lygos U-17 divizionas
Kauno Žalgiris – Klaipėdos FM  1-1 (1-0) (baudiniai 6-7)
Elitinės jaunių lygos U-17 divizione Klaipėdos FM komanda (treneriai Rimantas Vilavičius ir Romualdas Norkus) šeštadienį vyko į Kauną ir rungtyniavo su “Kauno Žalgirio” futbolo akademijos bendraamžiais. Pirmojo kėlinio viduryje praleidę įvartį, klaipėdiečiai Beno Vasiliausko įvarčiu įsibėgėjus antrajam kėliniui išlygino rezultatą (1-1), kurio rungtynės ir pasibaigė. O laimėję ilgai trukusią baudinių seriją, Klaipėdos FM komanda iškovojo dar vieną papildomą tašką.