post

Elitinėse jaunių lygose U-15 ir U-16 komandos įveikė “Talentų FA-FK Riteriai” ekipas

Šeštadienį dvi Klaipėdos FM komandos – U15 ir U16 – vyko į Vilnių ir žaidė Elitinių jaunių lygų rungtynes su Vilniaus „Talentų FA-FK Riteriai“  komandomis.
Trenerių Tado Karinausko ir Mariaus Komovo treniruojama U-15 komanda sužaidė permainingas rungtynes, kuriose šeimininkai dukart pirmavo, o klaipėdiečiams pergalę padėjo pasiekti puolėjo Luko Mukasejevo „hat-trick‘as“. Lukas pirmuoju savo įvarčiu antrojo kėlinio pradžioje pirmą kartą išlygino rezultatą (1-1), vėliau likus žaisti apie dešimt minučių, 11 metrų baudiniu dar kartą išlygino rezultatą (2-2), o pačioje rungtynių pabaigoje įmušė pergalingą įvartį (3-2).
U-15 komanda ir treneriai šią pergalę paskyrė trečiadienį sunkią traumą treniruotės metu patyrusiam komandos vartininkui Nedui Grakulskiui, kuriam penktadienį sėkmingai atlikta operacija. Nedai laikykis!

Po to tame pačiame stadione varžėsi U-16 komandos. Klaipėdiečiai jau nuo pat pirmos minutės įgavo pranašumą, kurį dvejais įvarčiais įtvirtino pirmojo kėlinio pabaigoje (3-0). Dar labiau savo pranašumą Romualdo Norkaus ir Rimanto Vilavičiaus auklėtiniai pademonstravo antroje rungtynių pusėje ir rungtynes laimėjo įtikinamai rezultatu 7-0.