post

Elitinėse lygose įveiktos dvi “Žalgirio” komandos bei nusileista panevėžiečiams

Elitinėse jaunimo lygose Klaipėdos FM komandos tęsia dalyvavimą antrajame etape ir dvejoms ekipoms namie teko rungtyniauti su Vilniaus „Žalgirio“ auklėtiniais, o U-16 ekipa vyko į Panevėžį.

U15 ekipa (treneriai Tadas Karinauskas ir Marius Komovas) namie priėmė dėl prizinės vietos kovojantį Vilniaus „Žalgirio“ komandą ir po vienintelio rungtynių įvarčio, kurį klaipėdieičiai įmušė po varžovų pirmojo kėlinio pabaigoje, Klaipėdos FM komanda iškovojo pergalę rezultatu 1-0.

U16 komanda (treneriai Romualdas Norkus ir Rimantas Vilavičius) šeštadienį vyko į Panevėžį ir rungtyniavo su antrąją vietą užimančia FA Panevėžys komanda. Klaipėdiečiai rungtynių pradžioje buvo išsiveržę į priekį, bet antroje rungtynių pusėje varžovai įrodė savo pranašumą bei laimėjo rungtynes rezultatu 3-1.

U18 vienuolikė (treneriai Rimantas Skersys ir Marius Papšys) rungtyniavo su pagrindiniais savo konkurentais Vilniaus „Žalgirio“ bendraamžiais ir pirmajame kėlinyje įgijo dviejų įvarčių persvarą (2-0), kurią išlaikė iki pat finalinio rungtynių švilpuko ir dabar jau iki nugalėtojų titulo šiai komandai trūksta vos poros taškų, o liko net šeši turai.