post

Elitinėse lygose kova dėl taškų iki paskutinių minučių

Elitinėse jaunių lygose komandos dėl taškų šį savaitgalį teko pakovoti iki rungtynių paskutinių minučių. Ypač dramatiškos buvo U-15 komandos rungtynės   su Vilniaus “Žalgiriu”, kai kai klaipėdiečiai dukart pralaiminėjo vienu įvarčiu, bet Edvinas Mikutis pergudravo varžovų gynėją perimdamas kamuolį prie pat varžovų vartų, o Ignas Visockis paskutinę rungtynių minutę po kampinio smūgiu galva išlygino rezultatą 2-2. Baudinių serijoje Tado Karinausko ir Mariaus Komovo auklėtiniai smūgiavo be klaidų,  tuo tarpu varžovai nei karto iš trijų bandymų sėkmingai neatliko 11 m. baudinio.

U-16 komanda tuo pačiu metu su Vilniaus FK “Žalgirio” komanda rungtyniavo Vilniuje ir rezultatyvioje ir permainingoje dvikovoje klaipėdiečiai labai greitai praleido pirmąjį įvartį, bet iki pertraukos du Povilo Šalčiaus įvarčiai leido ne tik išlyginti rezultatą, bet ir pirmauti (1-2). Vis gi antrojo kėlinio pradžioje klaipėdiečiams nepavyko sustabdyti Dovo Grudzinsko, kuris trejais savo įvarčiais vėl išvedė šeimininkus į priekį (4-2), o rungtynių pabaigoje Klaipėdos FM komandai Mato Ambrazaičio įvarčiu pavyko tik sušvelninti atsilikimą (4-3).

U-18 komanda Šiauliuose rungtyniavo su FA “Šiauliai” komanda ir šiose rungtynėse taip pat viskas klostėsi permainingai. Šiauliečiai pirmoje rungtynių pusėje įgijo dviejų įvarčių persvarą (2-0), bet įsibėgėjus antrajam kėliniui Armando Razvadausko tiksliu smūgiu nuo 11 m. atžymos ir Danilos Bondarevo įvarčiais klaipėdiečiai rezultatą išlygino (2-2). Rungtynėms slenkant į pabaigą abi komandos per porą minučių apsikeitė įvarčiais – į varžovų įvartį sekančioje atako įvarčiu atsakė Nikita Bondarev (3-3). Rungtynėms pasibaigus lygiosiomis, komandos laimę išbandė baudinių serijoje ir joje prireikė net 12 smūgių, kol paaiškėjo, kad papildomą tašką iškovojo klaipėdiečiai, baudinių seriją laimėję rezultatu (6-5).