post

Elitinėse lygose – po lygiųjų pralaimėta baudinių serija bei pergalė sostinėje

Rugpjūčio 27 d.
Elitinė jaunių lyga U-15

KLAIPĖDOS FM – MARIJAMPOLĖS FC 2-2 (0-1)  (baudiniai – 1-4)

Elitinės jaunių lygos U-15 diviziono varžybose Klaipėdos FM komanda (treneris Romualdas Norkus) nesėkmingai pradėjo namų rungtynes su Marijampolės FC ir vos įsibėgėjus pirmajam kėliniui, atsilikinėjo rezultatu 0-2, bet vėliau Mantui Bogdanovui pavyko įvarčiu sušvelninti atsilikimą (1-2), o Edgaras Bierontas išlygino rezultatą (2-2) antroje rungtynių pusėje. Deja, baudinių serijoje tikslesni buvo svečiai iš Suvalkijos ir papildomo taško Klaipėdos FM komandai iškovoti nepavyko.
Per pirmus keturis turus Klaipėdos FM komanda patyrė visas rungtynių baigtis – po kartą laimėjo ir pralaimėjo bei dukart sužaidus lygiosiomis, vieną baudinių seriją laimėjo, kitą- pralaimėjo.
Rugpjūčio 28 d.
Elitinė jaunių lyga U-16

Vilniaus FM ATEITIS – KLAIPĖDOS FM 2-4 (0-1)
Praėjusių metų prizininkai, sėkmingai dalyvauja ir Elitinės jaunių lygos U-16 diviziono varžybose. Klaipėdos FM komanda (treneriai Rimantas Skersys ir Marius Papšys) šeštadienį vyko į Vilnių ir sostinėje rungtyniavo su FM „Ateitis“ komanda.
Klaipėdiečiai sužaidus daugiau nei pusė rungtynių, po Džiugo Kurlio ir Emilijaus Jermolajevo įvarčiu pirmavo rezultatu 2-0, bet po antrojo savo įvarčio stabtelėjo ir leido varžovams per tris minutes išlyginti rezultatą (2-2). Vis gi netrukus Klaipėdos FM vaikinai vėl susitelkė ir iki rungtynių pabaigos įmušę dar du įvarčius, laimėjo rungtynes rezultatu 4-2.
Tai buvo jau trečioji šios komandos pergalė per keturias žaistas rungtynes.