FM TAURĖ-2018

Šeštadienį baigėsi mažojo futbolo turnyro “FM taurė-2018” varžybos dviejose amžiaus grupėse.

Pačių mažiausių vaikų grupėje (III-vaikų gimusių 2010 metais ir vėliau) mažajame finale susitiko BARSA ir VAKARŲ AKADEMIJA-11

Atkakliose rungtynėse Vakarų akademija-11 2:1 įveikė Barsą. Keletas rungtynių akimirkų ir komandos pasidabinusios medaliais ir nedidelėmis dovanėlėmis:

To paties amžiaus didžiajame finale susitiko REALAS ir BALTAI-2:

 

REALAS nesugebėjo pasipriešinti didesnę treniruočių ir žaidimo praktiką turinčiai Baltų-2 komandai ir pralaimėjo 0:4. Keletas rungtynių akimirkų ir komandos pasidabinusios medaliais ir nedidelėmis dovanėlėmis:

II amžiaus grupėje (vaikų gimusių 2008/2010 metais) mažajame finale susitiko ZENITAS ir VAKARŲ AKADEMIJA:

Abi komandos buvo palaikomos savo aktyvių tėvelių, bet kažkas turėjo laimėti, o kažkas-pralaimėti. Šį kartą stipresnis buvo ZENITAS įveikęs VAKARŲ AKADEMIJOS komandą rezultatu 4:2.  Keletas rungtynių akimirkų ir komandos pasidabinusios medaliais ir nedidelėmis dovanėlėmis:

To paties amžiaus didžiajame finale susitiko BITUTĖS-2 ir BALTAI:

 

Tikro finalo vertose gražiose rungtynėse BALTAI palaužė BITUTES-2 rezultatu 4:1 ir tapo turnyro nugalėtojais.  Keletas rungtynių akimirkų ir komandos pasidabinusios medaliais ir nedidelėmis dovanėlėmis:

Rytoj, balandžio 04 d., nuo 10.00 val. FM sporto salėje įvyks paskutinės dvejos superfinalų rungtynės I -oje, vyriausiųjų, amžiaus grupėje, kur susitiks VIKTORIJA ir VERDENĖ-2, bei LIVERPOOL su BALTUKAIS.