post

FM TAURĖ-2019

Šeštadienį FM sporto salėje baigėsi mažojo futbolo turnyras “FM taurė-2019”.  Turnyrą užbaigė patys mažiausi – IV-oji amžiaus grupė (gimę 2012 metais ir vėliau). Varžėsi šešios šešiamečių vaikučių komandos.

Visų šešių komandų žaidėjams buvo įteikti medaliai. Taip pat visos šešios komandos gavo specialius prizus – bilietus į Jūrų muziejų pažiūrėti delfinų pasirodymą gegužės 19 d. (sekmadienį).

Taip pat šios komandos pateko į futbolo mokyklos istoriją – šeštadienį mokyklos sporto salėje buvo sužaistos paskutinės oficialios futbolo rungtynės. Gegužės pradžioje prasidės futbolo mokyklos rekonstrukcija ir pastatas bus griaunamas. Tikėkimės, kad šie mažieji futbolininkai po pusantrų metų sugrįš į naują modernią sporto salę.

Šių metų FM TAURĖ-2019 turnyre keturiose amžiaus grupėse varžėsi 28 futbolo mokyklos vaikų komandos (apie 350 vaikų). Kiekvieną šeštadienį nuo sausio 5 d. iki balandžio 13 d. futbolo mokyklos sporto salėje buvo žaidžiama po 4-5 rungtynes.  Iš viso buvo sužaistos 98 rungtynės.

Galutines rezultatų lenteles rasite čia:Lentelės-2019 P

Istorinių šeštadienio rungtynių akimirkos: