post

Futbolo mokyklos auklėtiniai tarptautiniame turnyre Lenkijoje antri

 

Rugsėjo 16-17 d.d. Olecko mieste vyko tarptautinis futbolo turnyras, kuriame dalyvavo 16 komandų iš Lenkijos, Lietuvos ir Rusijos. Turnyre sėkmingai pasirodė futbolo mokyklos vaikų, gimusių 2007-08 metais, komanda, treniruojama Romualdo Norkaus ir Remigijaus Alonderio.

Per dvi dienas buvo sužaista 11 rungtynių. Pirmą dieną nugalėtos  AP  TALENT Bialystok  1-0, MOSP II Bialystok  5-1 ir Varšuvos OLIMPIJA 6-3. Sužaista su Kaliningrado JUNOST-II komanda lygiosiomis 1-1 ir pralaimėta Kauno ĄŽUOLUI 1-2 ir JAGELLONIA Bialystok 1-2.

Antra diena buvo sėkmingesnė. Nugalėta Kaliningrado JUNOST-I  komanda 2-0, BRYLANT BIELSK Podlaski 3-0, Kauno FM TAURAS 3-1. Paskutinėse turnyro rungtynėse su Šiaulių FA komanda, nepavyko įveikti varžovų gynybos ir teko tenkintis lygiosiomis 0-0. Iki pirmos vietos pritrūko vieno taško.

Turnyro nugalėtojais tapo Kauno ĄŽUOLAS, antri Klaipėdos FM, treti Kaliningrado JUNOST-I komanda.

Klaipėdos futbolo mokyklos  garbę gynė: D.Šumskis, E.Skersis, G.Šedvartas, G.Gulijevas, J.Norkus, J.Beinortas, M.Ambrozaitis, M.Skruibys, R. Piazenko, V.Paulauskas, Ž.Drungilas, A.Medveckas, L.Zelenis, N.Prunckus.