post

Gan sėkmingas savaitgalis Elitinės jaunių lygose

Ganėtinai sėkmingai susiklostė savaitgalis Klaipėdos FM komandoms Elitinės jaunių lygose, kuriose dvi komandos pasiekė pergales ir tik U-17 komandai teko patirti pralaimėjimą po viską nulėmusio varžovų 11 metrų baudinio.

Elitinės jaunių lygos U-15 divizionas
MARIJAMPOLĖS FC – KLAIPĖDOS FM 1-4 (1-3)
Sėkmingai išvyka į Marijampolę susiklostė Klaipėdos FM komandai (treneris Romualdas Norkus), kuri nors ir pirmoji praleido įvartį, bet gan greitai atstačiusi pusiausvyrą, vėliau įtikinamai laimėjo 4-1 (3-1). Šiose rungtynėse klaipėdiečių gretose po du įvarčius įmušė Povilas Šalčius ir Jokūbas Norkus.

Elitinės jaunių lygos U-16 divizionas
KLAIPĖDOS FM – FK GARLIAVA 2-1 (2-1)
Savo pozicijas Elitinės jaunių lygos U-16 divizione gerina Klaipėdos FM komanda (treneriai Rimantas Skersys ir Marius Papšys), kuri savoje aikštėje šeštadienį 2-1 (2-1) nugalėjo FK “Garliava” komandą. Šiose rungtynėse įvarčiai buvo įmušti pirmoje rungtynių pusėje, o klaipėdiečių pergalę nulėmė Emilijaus Jermolajevo du tikslūs smūgiai į varžovų vartus.
Klaipėdos FM komanda po šios pergalės pakilo į ketvertuką ir lyginant su varžovais yra sužaidusi 1-2 rungtynėmis mažiau.

Elitinės jaunių lygos U-17 divizionas
Kauno NFA BE1 – Klaipėdos FM 1-0 (1-0)
Trejetuke žengianti Klaipėdos FM U-17 komanda (treneris Rimantas Vilavičius) šeštadienį Kaune žaidė svarbias Elitinės jaunių lygos rungtynes su Kauno NFA BE1 komanda ir nusileido minimaliu skirtumu 0-1. Vienintelis rungtynių įvartis buvo įmuštas pirmajame kėlinyje varžovams sėkmingai atlikus 11 metrų baudinį.