post

Į LFF Taurės varžybų aštuntfinalį įveikus varžovus iš aukštesnės lygos

Šeštadienio LFF Taurės varžybų dvikovai atrinkta Klaipėdos FM vienuolikė savų žiūrovų akivaizdoje stojo prieš LFF I lygos pirmenybėse rungtyniaujančia Jonavos FK „Jonava“ ekipą.

Rungtynių pradžioje šeimininkams teko atlaikyti keletą varžovų atakų bangų, o vartininkui Said Abou Osman teko pademonstruoti savo reakcija atremiant varžovų bandymus pasiųsti kamuolį į vartų tinklą.

Bet atsilaikę nuo pirmųjų varžovų išpuolių, klaipėdiečiai jau patys vis drąsiau ieškojo tiesiausių kelių link varžovų vartų, o įpusėjus kėliniui įžaidus kampinį ir palei vartus pasiuntus kamuolį, šį netraukiamu smūgiu į varžovų vartų tinklą pasiuntė Herkus Vaitkus (1-0).

Svečiams nespėjus dar perdaug įsisąmoninti, kas nutiko ir rungtynėms pakrypus kiek nelaukta eiga, FM auklėtiniai jautėsi dar drąsiau ir jų atakas varžovai stabdė tik pražangomis. Klaipėdiečių laimei, kad varžovai tas pražangas net dukart dar pirmajame kėlinyje užsidirbo savo baudos aikštelėje ir šaltakraujiškai Arminui Gečui atlikus baudinius, rezultatas dar nepasibaigus pirmajam kėliniui jau buvo 3-0.

Po pertraukos svečiai turėjo keletą progų sušvelninti skirtumą ir galėjo gan greitai iki maksimumo atkurti intrigą, bet Klaipėdos FM komandai ir sėkmė šypsojosi, ir patys puikiai neutralizuodavo varžovų keliamus pavojus.

Įpusėjus antrajam kėliniui varžovams jau mažėjo tikėjimas, kad gali ką pakeisti šiose rungtynėse, o Algimanto Briaunio bei Tomo Domarko auklėtiniai vėl vis dažniau pavojingai kontratakavo ir ne sykį galėjo padidinti savo persvarą.

Rezultatas iki rungtynių pabaigos nebepakito ir Klaipėdos FM komanda žengė į trečiąjį etapą varžovus iš aukštesnės lygos įveikdami rezultatu 3-0.