post

LFF II lygoje antroji pergalė paeiliui

Penktadienį  LFF II lygos rungtynes žaidė Klaipėdos FM pagrindinė komanda (treneriai Algimantas Briaunys ir Tomas Domarkas), o klaipėdiečių varžovas buvo turnyrinėje lentelėje greta žengianti ir lygiai taškų turėjusi Alytaus “Dainavos” dublerių komanda. Tad turnyrinės lentelės kaimynų dvikova žadėjo atkaklią bei lygiavertę dvikovą.

Pirmajame kėlinyje nei vienai komandai nepavyko įgyti žaidimo persvaros ir tik atskirais momentais suaktyvėdavo tai vienos , tai kitos komandos puolimas. Ir nors ypač pavojingų momentų klaipėdiečiai pirmoje rungtynių pusėje nesukūrė, bet įvartį įmušti pačioje kėlinio pabaigoje FM auklėtiniams pavyko – standartinės situacijos metu po pakelto kamuolio į baudos aikštelę, sumaištyje kamuolį užvaldyti pavyko klaipėdiečiui Liutaurui Tarasovui ir šis tiksliai pasiuntė kamuolį į vartų kampą (1-0).
Antrajame kėlinyje vyko taip pat apylygis žaidimas, tik mažėjant laiko varžovai vis labiau bandė išlyginti rezultatą ir tai Alytaus komandai pavyko įpusėjus kėliniui, kai išvystė ataką kairiuoju aikštės kraštu į baudos aikštelę įkirtęs Lukas Šiaudvytis išlygino rezultatą (1-1).

Vis gi dar kartą suaktyvėjęs klaipėdiečių žaidimas davė savo vaisių ir nutraukus vos prasidedančią varžovų ataką per aikštės vidurį kamuolys buvo perduotas į priekį Natui Genučiui ir šis apsivaręs varžovų vartininką bei išvengęs gynėjo apsigynimo išvedė Klaipėdos FM komandą į priekį (2-1).
Per likusias kiek daugiau nei penkiolika minučių klaipėdiečiai išlaikė persvarą ir laimėjo antras rungtynes paeiliui.