Iš Kauno parsivežta tik viena pergalė

Rugpjūčio 21 d.
Elitinė jaunių lyga U-15

FA KAUNO ŽALGIRIS – KLAIPĖDOS FM 2-0 (0-0)
Elitinės jaunių lygos U-15 divizione Klaipėdos FM ekipa (treneris Romualdas Norkus) pirmąjį rungtynių kėlinį su FA “Kauno Žalgirio” komanda rungtyniavo lygiaverčiai ir jį baigė be įvarčių (0-0), bet po pertraukos šeimininkai įmušė du įvarčius ir privertė klaipėdiečius patirti pirmąją šio sezono nesėkmę (0-2).

Elitinė jaunių lyga U-16
FA KAUNO ŽALGIRIS – KLAIPĖDOS FM 0-3 (0-3)
Klaipėdos FM komandų viešnagė Kaune prasidėjo U-16 komandos (treneriai Rimantas Skersys ir Marius Papšys) Elitinės jaunių lygos rungtynėmis su “Kauno Žalgiriu”. Rungtynių pradžia buvo vos ne ideali klaipėdiečiams ir per trumpą laiką dukart pasižymėjus Jokūbui Jančauskui ir Ignui Ališauskui, Klaipėdos FM komanda per pirmas dvidešimt minučių įgijo trijų įvarčių persvarą (3-0). Šis rezultatas išliko iki rungtynių pabaigos ir klaipėdiečiai į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę.

Elitinė jaunių lyga U-17
FA KAUNO ŽALGIRIS – KLAIPĖDOS FM 4-2 (2-1)
Rezultatyvios rungtynės gavosi tarp FA “Kauno Žalgiris” ir Klaipėdos FM komandų Elitinės jaunių lygos U-17 divizione. Rimanto Vilavičiaus auklėtiniai nesėkmingai pradėjo rungtynes ir po pirmojo pusvalandžio atsilikinėjo rezultatu 0-2, bet pirmojo kėlinio pabaigoje Nikita Bondarev sušvelnino atsilikimą (1-2), o tik prasidėjus antrajam kėliniui Dmitrij Šachraj išlygino rezultatą (2-2). Deja, po minutės šis nuveiktas darbas vėl nublanko, nes varžovai uždirbo ir realizavo 11 metrų baudinį, o vėliau rungtynių pabaigoje įtvirtino savo pergalę rezultatu 4-2.

Šiai Klaipėdos FM ekipai tai buvo antrasis pralaimėjimas per trejas sužaistas rungtynes.