post

IŠ LATVIJOS SU TAURE

Šių metų gruodžio 22-23 dienomis Ventspilyje (Latvija) vyko tarptautinis kalėdinis futbolo turnyras, kuriame dalyvavo 10 komandų iš Latvijos, Estijos ir Lietuvos.

Klaipėdos futbolo mokyklos berniukų, gimusių 2007 metais, komanda, vadovaujama trenerių Romualdo Norkaus ir Remigijaus Alonderio, šauniai pasirodė turnyre ir iškovojo nugalėtojų taurę.

Pirmą varžybų dieną sunkiausiai susiklostė pirmosios rungtynės –  klaipėdiečiai turėdami žaidybinį pranašumą rungtynes su Gargždų FK „Banga“ baigė lygiosiomis 1-1, o toliau skynė tik pergales.  Tą pačią dieną nugalėtas Talino „Araratas“ 4-0 ir šeimininkų FK „Ventspils“ 2-0. Kitą dieną futbolo mokyklos auklėtiniai 1-0 įveikė Grobinos SC komandą ir pogrupyje, surinkę 10 taškų, užėmė pirmą vietą. Turnyro finale klaipėdiečiai susitiko su kito pogrupio nugalėtoja Talino TJK „Legion“, įveikė estus rezultatu 4-1 ir iškovojo pirmąją vietą. Trečia liko FK „ Ventspils“ komanda.

Geriausiu finalo žaidėju pripažintas klaipėdiečių vartininkas E.Skersis. Puikiai turnyre žaidė V. Paulauskas, M.Skruibys, G.Šedvartas, M.Ambrazaitis, J.Beinortas, G.Gulijevas ir R.Piazenko.