post

IŠ MAŽEIKIŲ SU TAURE

Gegužės 26 d., šeštadienį, Mažeikiuose įvyko vaikų, gimusių 2008 metais ir vėliau, futbolo 7×7 turnyras “Mes žaidžiam fūlę”, kuriame dalyvavo 16 komandų.

Klaipėdos futbolo mokyklai atstovavo  keturios komandos: dvi treniruojamos trenerio Tado Karinausko ir dvi-Andriaus Pancerovo. Pagrindinių komandų turnyre šauniai pasirodė trenerio Tado Karinausko auklėtiniai, kurie pogrupyje įveikė Mažeikių SM 5:0, Panevėžio FA 2:0, sužaidė lygiosiomis su Šiaulių FA 0:0, pusfinalyje nugalėjo Telšių FC “Džiugą” 3:2, o finale vėl įveikė Panevėžio FA 1:0 ir iškovojo nugalėtųjų taurę. Geriausiu turnyro vartininku buvo pripažintas klaipėdietis Nedas Grakulskis, o naudingiausiu turnyro žaidėju Benas Kavaliauskas.

Tado Karinausko antroji komanda liko penkta, o geriausio žaidėjo prizą pelnė Gabrielius Bagdonas.

Prasčiau turnyre sekėsi Andriaus Pancerovo berniukams. Pagrindinių komandų turnyre jie liko šešti, o antrųjų – septinti.