post

Iš po žiemos į varžybų sūkurį pergalingai įsitraukusios U-15 ir U-18 komandos

Nors į Lietuvą ir sugrįžo žiemiški orai, puikiai paruoštoje aikštėje (didelis AČIŪ – futbolo aikštę prižiūrintiems Sporto bazių valdymo centro darbuotojams) į kovas po žiemos pertraukos sugrįžo Elitinės lygos komandos.

Klaipėdos FM U-15 komanda (treneriai Tadas Karinauskas ir Marius Komovas) pirmoje dvikovoje priėmė Alytaus FA “Dainava” komandą ir klaipėdiečiai tik po sunkios dvikovos minimalia persvara 1-0 (0-0) įveikė varžovus ir į savo sąskaitą įsirašė svarbius tris taškus.

Elitinės jaunių lygos U-18 divizione lyderiaujanti Klaipėdos FM (treneriai Rimantas Skersys ir Marius Papšys) savajame stadione priėmė aštuntoje vietoje esančią Garliavos FK GARLIAVA. Vis gi klaipėdiečiams prireikė nemažai laiko kol įsižaidė po žiemos pertraukos ir tik po sužaisto pusvalandžio klaipėdiečiai įmušė pirmąjį įvartį (1-0). Bet jau vos tik pradėję antrąją rungtynių pusę, antru įvarčiu „Klaipėdos FM“ auklėtiniai visiškai palaužė varžovų pasipriešinimą, o rungtynių slenkant į pabaigą padidino savo pranašumą iki penkių įvarčių (5-0).