post

Iš trijų akistatų su Vilniaus Žalgirio jauniais, taškai iškovoti tik vienoje

Šį savaitgalį Klaipėdos FM komandos Elitinės jaunių lygos varžybose rungtyniavo su trejomis Vilniaus “Žalgirio” komandomis.

EJL U-15
Klaipėdos FM – Vilniaus ŽALGIRIS 0-0 (0-0) (baudiniai 3-1)
Elitinės jaunių lygos U-15 varžybose Klaipėdos FM komanda (treneris Romualdas Norkus) be įvarčių 0-0 sužaidė rungtynių pagrindinį laiką su Vilniaus “Žalgirio” jauniais, o sėkmingiau atlikę 11 metrų baudinius, klaipėdiečiai į savo sąskaitą įsirašė papildomą tašką ir po dviejų turų turi 5 taškus.

EJL U-16
Klaipėdos FM – Vilniaus ŽALGIRIS 1-2 (0-0)
Po triuškinančios pergalės pirmajame ture, antrose varžybose Rimanto Skersio ir Mariaus Papšio auklėtinių laukė daug rimtesnė dvikova su Vilniaus “Žalgirio” komanda. Svečiai antrajame kėlinyje įmušė du įvarčius, o klaipėdiečiams pavyko atsakyti tik vienu Emilijaus Jermolajevo įvarčiu, tad Klaipėdos FM komanda patyrė pirmąjį pralaimėjimą rezultatu 1-2.

EJL U-17
Klaipėdos FM – Vilniaus ŽALGIRIS 1-2 (0-1)
Nesėkminga rungtynių su Vilniaus “Žalgiriu” pradžia Klaipėdos FM komandai buvo ir Elitinės jaunių lygos U-17 diviziono rungtynėse, kai vos tik prasidėjus rungtynėms krito įvartis į savo vartus (0-1). Antroje rungtynių pusėje Deimantui Rumšai buvo pavykę atstatyti pusiausvyrą (1-1), bet rungtynėms slenkant į pabaigą varžovai vėl išsiveržė į priekį ir laimėjo rungtynes rezultatu 2-1.