post

Kaliningrade tapo prizininkais

Dvi 2008 metais gimusių Klaipėdos futbolo mokyklos auklėtinių komandos, treniruojamos Tado Karinausko, Vasario 16-ąją paminėjo Rusijoje. Savaitgalį Kaliningrade vyko tarptautinis futbolo sporto mokyklų festivalis. Iš viso jame dalyvavo net 44 komandos.

Pirmąją dieną klaipėdiečiai varžėsi grupėse. Sekėsi puikiai. Pirmoji ir antroji vieta jose garantavo patekimą į atkrintamąsias varžybas.

Sekmadienį viena Klaipėdos FM komanda nukeliavo iki ketvirtfinalio ir jame turėjo pripažinti turnyro šeimininkų pranašumą. Galutinėje įskaitoje mūsiškai, su dar keliomis ekipomis, pasidalino 5-8 vietomis.

Kita Klaipėdos FM komanda pateko į pusfinalį, kuriame minimalia persvara nusileido varžovams iš Lenkijos. Kaip paaiškėjo vėliau, lenkai tapo turnyro nugalėtojais.

Mažajame turnyro finale jaunieji klaipėdiečiai susikovė su dar viena Lenkijos ekipa. Pasak trenerio T.Karinausko, rungtynės vyko labai atkakliai ir dramatiškai. Likus tik minutei iki jų pabaigos Klaipėdos FM auklėtiniai išlygino rezultatą. Trečiosios vietos laimėtojas sprendėsi mušant baudinius. Tai sėkmingiau darė klaipėdiečiai.

Su iškelta trispalvė rankose Klaipėdos FM berniukai apdovanoti bronzos medaliais ir įvairiais prizais. Asmeninį įvertinimą gavo komandos kapitonas Edvinas Mikutis. Klaipėdietis išrinktas į simbolinę turnyro rinktinę.