post

Klaipėdos FM auklėtiniai dalyvavo šventėje Tarptautinei žmonių su negalia dienai paminėti

Lapkričio 30 d. Klaipėdos lengvosios atletikos mokykloje vyko sporto šventė, skirta Tarptautinei žmonių su negalia dienai paminėti, kurioje Klaipėdos futbolo mokyklą atstovavo dešimt sportininkų. Vyko smagios futbolo užduotys kurias pravedė Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos prezidentas Rimantas Žvingilas. Geriausiai šiose futbolo užduotyse sekėsi Adrijui Žemaičiui ir Tomas Kalnučiui.
Klaipėdos FM trenerė Olesia Matulevičienė primena, kad kasmet gruodžio 3-iąją minima Pasaulinė neįgaliųjų diena, kuri paskelbta 1992 metais. Tai – priminimas, kad negalia yra gyvenimo dalis, ji visada yra šalia mūsų, dažnai iki jos – vos vienas žingsnis, tačiau tai nereiškia, kad žmonės su negalia negali išreikšti savęs įvairiose srityse, džiaugtis gyvenimu.
Trenerė dėkoja visiems dalyvavusiems, sukūrusiems šventinę aplinką, kurioje kiekvienas, kokia bebūtų jo negalia, buvo priimtas, gerbiamas, mylimas ir reikalingas. Šventės proga norime palinkėti meilės, supratimo vieni kitiems, kuo stipresnės sveikatos, artimųjų dėmesio ir pagarbos. Tik bendromis pastangomis galime ir turime kurti gerovę mums visiems.
Nuostabias ir sportiškas akimirkas užfiksavo Kamilė Linkevičiūtė ir Tatjana Verba.