post

Klaipėdos FM auklėtiniai įvairiai paminėjo Lietuvos atkūrimo dieną

Šventinę Lietuvos atkūrimo dieną Klaipėdos FM komandos praleido dalyvaudami įvairiuose futbolo turnyruose arba šiai dienai paminėti skirtuose renginiuose.

Dvi klaipėdiečių komandos dalyvavo Lietuvos atkūrimo dienai paminėti skirtame turnyre Telšiuose. Romualdo Norkaus treniruojami 2011 m. gimimo vaikinukai buvo suskirstyti į dvi komandas.
Ypač sėkmingai turnyre pasirodė pirmoji komanda, kuri per žaistas penkerias rungtynes nei karto nesuklupo ir nei karto nepraleido įvarčio. Grupėje įtikinamai įveiktos Gargždų „Bangos“, Šiaulių ir „Džiugo-Lokiai“ komandos. Pusfinalyje minimalia persvara 1-0 nugalėta „Džiugas-Meškos“ komanda, o finale 3-0 įveikta kita FA „Šiauliai“ komanda ir klaipėdiečiai tapo turnyro nugalėtojais.
Antrajai FM komandai savoje grupėje sekėsi sunkiau – įveikta Plungės „Babrungo“ komanda, bet pralaimėta „Džiugas-Meškos“ ir FA“Šiauliai“ komandai.

Trenerių Mariaus Papšio ir Kevino Drungilo auklėtiniai (2015 m. gimimo) Lietuvai šventinę dieną praleido Tauragėje, dalyvaudami šešių komandų turnyre.
Puikiai organizuotame turnyre dvi Klaipėdos FM komandos rungtyniavo su Jurbarko, Šilutės, Klaipėdos KFA ir šeimininkų tauragiškių komandomis.
Po turnyro kiekvienos komandos žaidėjai buvo paskatinti asmeniniais prizais, išskiriant jų techniškumą, fizinį pasirengimą, komandinį žaidimą. Abi komandos ir treneriai dėkingi už pakvietimą dalyvauti šiame šauniame turnyre bei džiaugiasi turiningai praleidę šventinę dieną.

Daugelio Klaipėdos FM grupių treneriai ir auklėtiniai futbolo bendruomenę su Lietuvos atkūrimo diena pasveikino iškeldami trispalvę.