post

Klaipėdos FM auklėtiniai – “TALLINN CUP 2022” turnyro nugalėtojai

Klaipėdos FM dvi komandos (baltieji ir geltonieji), kurias treniruoja Rimantas Skersys, Marius Papšys ir Marius Komovas, dalyvavo tarptautiniame TALLINN CUP 2022 turnyre.

Pirmajame etape „Baltieji“ savo A grupėje 3-0 įveikė suomių FCV/VIPA YJ komandą, 8-0 sutriuškino estų TJK Legion VT, lygiosiomis 1-1 baigė rungtynes su Vilniaus FA „Ateitis“ komanda ir grupės varžybas baigė lygiosiomis 0-0 su estų VIMSI MRJK. Per keturias rungtynes surinkusi 8 taškus, grupėje užėmė pirmąją vietą.

„Geltonieji“ pirmose rungtynėse 0-0 sužaidė su suomių Kapylan Pallo, 2-0 nugalėjo estų TJK Legion VP, 2-0 laimėta prieš suomių GRIFK ir nusileido 1-2 Talino „Ararat“ ekipai. B grupėje surinkusi 7 taškus, užėmė antrąją vietą.

Sėkmingas pasirodymas pirmajame etape, leido abejoms Klaipėdos FM komandoms patekti į penkių komandų grupę ir tęsti kovą dėl prizinių vietų. Antrajame etape „Baltieji“ sužaidė lygiosiomis 0-0 su Talino „Ararat“, 1-1 baigė rungtynes su FA „Ateitis“ ekipa, 3-1 laimėta prieš estų VIMSI MRJK, 5-0 nugalėjo „Geltonuosius“ FM auklėtinius. Antrajame etape surinkus 8 taškus, dėl geresnio įvarčių skirtumo, užimta pirmoji vieta ir „Baltieji“ tapo turnyro nugalėtojais.

„Geltonieji“ antrąjį etapą pradėjo pralaimėjimu 0-2 estų VIMSI MRJK komandai, toliau 2-3 pralaimėta Talino „Ararat“, lygiosiomis 0-0 sužaista su FA „Ateitis“ ir kaip minėta 0-5 nusileido „Baltiesiems“. Antrajame etape „geltonieji“ surinko tik tašką ir galutinėje rikiuotėje liko penktoje vietoje.

Sveikiname komandas ir trenerius su sėkmingu pasirodymu tarptautiniame turnyre!

Visi rezultatai ir turnyrinės lentelės – https://tallinncup.eu/en/schedule2022