post

Klaipėdos FM auklėtiniai – treti

Tomo Domarko ir Mariaus Komovo treniruojami 2004 metais gimę Klaipėdos futbolo mokyklos vaikinai IX-ajame žinomo futbolininko ir futbolo teisėjo, Klaipėdos FM auklėtinio Aleksandro Fokino atminimo Taurės turnyre užėmė trečiąją vietą.
Mažajame finale jie įveikė FK “VS-Jonušai” komandą 2:0 (0:0).
Šių rungtynių pirmajame kėlinyje kiek pavojingiau puolime žaidė FK “VS-Jonušai” ekipos žaidėjai, bet jiems net kelis kartus nepavyko pasiųsti kamuolį į vartus vos iš kelių metrų. “Klaipėdos FM-2004” auklėtiniai atsakydavo kontratakomis, bet ir jų smūgiai iki pertraukos skriejo tik šalia vartų.
Vos tik prasidėjus antrajam kėliniui jaunimas viena ataka ilgai bandė “rasti kelią” link varžovų vartų ir jiems tai pavyko. Po kelių bandymų įsiveržti į baudos aikštelę, prasiveržus jos kraštu, kamuolys perduotas palei vartus, o Arminas Gečas atliko tikslų smūgį į vartus.
Netrukus Klaipėdos FM auklėtinis sužaidė ranka savoje baudos aikštelėje ir skirtas 11 metrų baudinys. FK “VS-Jonušai” žaidėjo Simono Alsio smūgiuotas kamuolys skriejo į skersinį.
FK “VS-Jonušai” ir toliau bandė išlyginti rezultatą, o jaunimas siekė atsakyti greitomis kontratakomis ir po vienos iš jų uždirbo galimybę smūgiuoti nuo 11 metrų žymos. Julius Vyšniauskas sėkmingai atliko baudinį ir “Klaipėdos FM-2004” persvara padvigubėjo.
Vos po minutės dar kartą FK “VS-Jonušai” gavo galimybę atlikti 11 metrų baudinį, kai varžovai antrąkart sužaidė ranka savo baudos aikštelėje. Šį kartą futbolo mokyklos vartininkas gelbėjo komandą nuo įvarčio.
FK “VS-Jonušai” iki rungtynių pabaigos susikūrė dar kelias progas bei sudrebino varžovų vartų skersinį, tačiau nesugebėjo net sušvelninti atsilikimo.
Ačiū už informaciją bei nuotrauką Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijai