post

Klaipėdos FM dalyvaus “Anderlecht” programoje

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Vykdomojo komiteto nariai vienbalsiai pritarė, kad Klaipėdos futbolo mokykla dalyvautų “Anderlecht” programoje. Pagal ją Klaipėdos FM auklėtiniai treniruotis pradės nuo liepos mėnesio. Šioje programoje dalyvauja apie dvi dešimtis geriausių Lietuvos futbolo akademijų.

LFF Vykdomojo komitetas šį svarbų sprendimą priėmė įvertinęs Klaipėdos futbolo mokyklos vadovų, administracijos ir trenerių nuveiktą darbą. Jiems aktyviai talkino ir Klaipėdos miesto ir apskrities futbolo federacijos prezidentas Rimantas Žvingilas.

Būdama Klaipėdos miesto savivaldybės biudžetine įstaiga, Klaipėdos FM praktiškai atitinka visus LFF keliamus reikalavimus.

“Visi Klaipėdos futbolo mokyklos treneriai yra įgiję aukštuosius išsilavinimus. Didžioji dauguma jų yra išsilaikę UEFA PRO, A arba B licencijas, suteikiančias teisę treniruoti bet kurioje Europos Sąjungos šalyje”, – sakė laikinai Klaipėdos FM direktoriaus pareigas einantis Audrius Žuta.

Klaipėdos futbolo mokyklos treneriai jau dalyvavo pirmosiose šiemet “Anderlecht” programos mokymuose. Seminarus ir parodomąsias treniruotes rengė “Anderlecht” klubo akademijos ir “ProSoccerData” atstovai.

LFF sutartį su Briuselio RSC “Anderlecht” klubu dėl pasaulyje garsios ir eilę aukščiausios klasės futbolininkų išugdžiusios “Anderlecht” akademijos jaunimo ugdymo sistemos įsigijimo ir įdiegimo Lietuvos akademijose pasirašė pernai. Ji galios iki 2022 metų, o joje įrašyta galimybė pratęsti susitarimą dar dviem metams.