post

KLAIPĖDOS FM – Elitinės jaunimo lygos U18 diviziono nugalėtoja

Šeštadienį paaiškėjo šio sezono Elitinės jaunių lygos U18 diviziono nugalėtoai. Likus keturiems turams iki šio diviziono pabaigos, nebepavejama tapo Klaipėdos futbolo mokyklos ekipa.

Visą 2022–2023 m. sezoną užtikrintai pasirodę klaipėdiečiai suteikė galimybę savo sirgaliams iš arti išvysti komandos triumfą. Į Klaipėdos FM stadioną sugūžėjo gausus būrys žiūrovų.

Aikštės šeimininkai jau pirmąją minutę uždirbo kampinį ir Nikita Bondarev nukreipė kamuolį į FA „Panevėžys“ ekipos vartus (1-0).

Į prizininkų trejetą siekiantys patekti panevėžiečiai Manto Malatoko dviejų puikių įvarčių dėka ne tik išlygino rezultatą, bet antrajame kėlinyje net buvo išsiveržę į priekį.

Klaipėdos FM sužaidė sėkmingą atkarpą antro kėlinio viduryje. Emilijus Jermolajev 68-ąją minutę išlygino dvikovos rezultatą, o dar po dviejų minučių klaipėdiečiams vėl pavyko rasti kelią prie varžovų vartų ir Emilijus Jermolajev atliko lemiamą smūgį – 3:2.

Po finalinio rungtynių teisėjo švilpuko Klaipėdos FM žaidėjai su savo aistruoliais aikštėje atšventė triumfą.