post

Klaipėdos FM įveikė pirmąjį LFF Taurės varžybų etapą

Ketvirtadienį Širvintų miesto stadione Klaipėdos FM komanda žaidė LFF Taurės varžybų pirmojo etapo (1/32) rungtynes su „VGTU-Vilkai“ komanda, kuri rungtyniaus LFF III lygos Vilniaus regiono pirmenybėse.
Trenerių Tomo Domarko ir Mariaus Komovo auklėtiniams po ilgos kelionės teko sužaisti atkaklias rungtynes, kurių pirmajame kėlinyje įvarčių nebuvo įmušta, o pirmasis įvartis buvo įmuštas tik 75-ąją rungtynių minutę, kai nuo 11 metrų atžymos tiksliai smūgiavo Arminas Gečas. Per rungtynių pridėtą laiką klaipėdiečių pergalę 2-0 įtvirtino Juliaus Vyšniausko įvartis.
Įveikę pirmąjį etapą Klaipėdos FM auklėtiniai pateko į 1/16 etapą, kuriame prie pirmojo etapo 22 porų nugalėtojų prisijungs ir 10 LFF A lygos komandų.