post

Klaipėdos FM komanda laimėjo Klaipėdos komandų derbį LFF II lygoje

Antradienį vakare LFF II lygos rungtynes žaidė dvi Klaipėdos komandos – Klaipėdos FM ir FC Neptūnas B. Turnyrinėje lentelėje greta žengiančias komandas skyrė vos pora taškų ir tai žadėjo atkaklią kovą. Bet puikiai rungtynes pradėjusi Klaipėdos FM pagrindinė komanda jau per pirmas dešimt minučių įgijo dviejų įvarčių persvarą (2-0).  Šiame sezone įvarčius “štampuojantis” Jokūbas Jančauskas 8-ąją minutę Klaipėdos FM komandą į priekį išvedė įspūdingu savo įvarčiu nuo 16 metrų linijos į vartų “devyniukę” (1-0), o vos ne sekančią ataką įvarčiu užbaigė į baudos aikštelę įsiveržęs, tarp dviejų gynėjų sėkmingai kamuolį suvaldęs ir tolimąjį vartų kampą pasiuntęs Vilius Paulauskas (2-0).
Iki pirmojo kėlinio pabaigos FM komandos atakos vilnijo viena po kitos ir smūgiai kelis kartus skriejo visai šalia vartų virpstų bet iki pertraukos rezultatas nebepakito.
Antroje rungtynių pusėje jau varžovai buvo aktyvesni ir “Neptūno” dubleriai perėmė iniciatyvą į savo rankas labiau kontroliuodami žaidimą, o FM komandai liko atsakyti tik kontratakomis. Bet iki finalinio rungtynių švilpuko žiūrovai įvarčių daugiau nebeišvydo ir rungtynės baigėsi Klaipėdos FM pergale rezultatu 2-0 (2-0).